Live Chat ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός 3-0 (τελικό)

ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός: Δείτε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα μέσα από το Live Chat του Onsports

Γι’ ακόμη μια εβδομάδα έμεινε χωρίς τρίποντο ο ΠΑΣ Γιάννινα και συγκεκριμένα αναδείχθηκε ισόπαλος κόντρα στον Αστέρα Τρίπολης με 1-1. Μάλιστα, βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 34′, αλλά η αντίδραση του ήταν άμεση και ισοφάρισε με τον Μπρένερ τρία λεπτά αργότερα. Στις δύο νίκες του ξεκινήματος έμεινε η ομάδα του Ηρακλή Μεταξά, καθώς δεν κέρδισε κανένα από τα έξι ματς πρωταθλήματος που ακολούθησαν.

Άλλα κι άλλα ματς έχασε αυτό το διάστημα ο Παναιτωλικός, οπότε δεν θα μπορούσε να αναζητήσει κάτι καλό κόντρα στον Ολυμπιακό, χάνοντας εντός έδρας με 2-1. Τέταρτη διαδοχική ήττα στο πρωτάθλημα για την ομάδα του Γιάννη Αναστασίου, που παρότι βγάζει κάτι ευχάριστο στο μάτι, εντούτοις τα αποτελέσματα είναι αρνητικά.