Live Chat Λαμία-Ατρόμητος 2-2 (Τελικό)

Λαμία-Ατρόμητος: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση από το Live Chat του Onsports

Το πρόγραμμα της Κυριακής (31/10) στη Super League Interwetten ανοίγει στις 15:00 στη Λαμία, όπου η τοπική ομάδα υποδέχεται τον Ατρόμητο.

Οι γηπεδούχοι προέρχονται από την ισοπαλία που απέσπασαν στο Ηράκλειο από τον ΟΦΗ που τους βοήθησε να φτάσουν στους πέντε βαθμούς.

Ο Μιχάλης Γρηγορίου πάντως αντιμετωπίζει δύο απουσίες βασικών παικτών καθώς εκτός αποστολής έμειναν οι Ρόμανιτς και Νούνιες

Στον Ατρόμητο υπάρχει μεγάλη πίεση για αποτέλεσμα καθώς οι Περιστεριώτες βρίσκονται στην τελευταία θέση αγνοώντας ακόμα τη νίκη.

Στην αποστολή για τον Γιώργο Παράσχο επιστρέφει μετά από επτά μήνες και τον σοβαρό τραυματισμό του στους χιαστούς ο Χαρίσης. Εκτός έμεινε ο Σπιριντόνοβιτς, ο οποίος είναι εξασθενημένος από την ίωση.

Παρακολουθήστε και σχολιάστε το ματς Λαμία-Ατρόμητος από το Live Chat του Onsports.