Ατρόμητος-ΠΑΟΚ: «Έσπασαν» καρδιές στο Περιστέρι-Δεκάλεπτο «φωτιά»! (Videos)

Ατρόμητος-ΠΑΟΚ: Απίστευτη διακύμανση με τρία γκολ και ανατροπή σε 10 λεπτά-Δείτε τα τέρματα που μετέτρεψαν το ματς σε ρεσιτάλ σασπένς!

Απίστευτο ματς στο Περιστέρι! Ο Ατρόμητος πήρε τεράστια νίκη κόντρα στον ΠΑΟΚ, ενώ στο τελευταίο δεκάλεπτο βρέθηκε με την… πλάτη στον τοίχο! Σε μια διακύμανση που θα ζήλευαν οι αγώνες με το μεγαλύτερο σασπένς στο ποδόσφαιρο!

Ενώ το 1-1 «σφράγιζε» τις προσπάθειες των δύο ομάδων, το παιχνίδι μπήκε στο τελευταίο του δεκάλεπτο. Ο Ουάρντα με κεφαλιά στο 82’ ήταν αυτός που πήγε να κάνει ιδανικό ντεμπούτο με τη φανέλα του ΠΑΟΚ, μετά την επιστροφή του απ’ το Βόλο! Όμως τη χαρά του Αιγύπτιου ήρθε να… σμπαραλιάσει ο Ατρόμητος!

Τρία λεπτά αργότερα, ο Χριστοδουλόπουλος έκανε ωραία προσπάθεια, γύρισε την μπάλα με τον Μάτιτς να μην μπορεί να απειλήσει, αλλά αυτή στρώθηκε στον Χαρίση που έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της παλιάς του ομάδας για το 2-2!

Η απόλυτη ανατροπή ήρθε στο 2ο λεπτό των καθυστερήσεων. Με τον ΠΑΟΚ να προσπαθεί αυτός να πιέσει για να βρει γκολ, οι Περιστεριώτες στην αντεπίθεση σκόραραν με τον Νάτσο. Αρχικά το γκολ ακυρώθηκε, όμως μετά από έλεγχο στο VAR το τέρμα μέτρησε κανονικά!

Elite League: Νίκες για Μίλωνα, Ηρακλή και Ψυχικό