ΝΠΣ Βόλος-Ατρόμητος: Το «χτύπημα» του Μανούσου και ο τραυματισμός του Καραγκιόζη (video+photos)

Δείτε πως η ομάδα του Περιστερίου άνοιξε το σκορ στο ματς με τον ΝΠΣ Βόλου και την αλλαγή για τους γηπεδούχους

Νωρίς πήρε προβάδισμα στο σκορ στο ματς με τον ΝΠΣ Βόλου ο Ατρόμητος καθώς ο Μανούσος στο 8ο λεπτό της αναμέτρησης έκανε το 0-1. Παράλληλα στο 12ο λεπτό του ματς ο Βόλος προέβη σε αναγκαστική αλλαγή μιας και ο τερματοφύλακας του συλλόγου Καραγκιόζης τραυματίστηκε στο χέρι και αποχώρησε με τον Γκαραβέλη να παίρνει τη θέση του.

Δείτε φωτογραφίες από το γκολ και τον τραυματισμό αλλά και το βίντεο

Μακάμπι Τελ Αβίβ: Αλλαγή έδρας για τα ματς με τον Παναθηναϊκό AKTOR και με περισσότερους φιλάθλους
Σούπερ προσφορά* από το Pamestoixima.gr για τη σημερινή μάχη του Παναθηναϊκού στη Euroleague
Γιάννης Αντετοκούνμπο: Παντρεύεται στην Ελλάδα το καλοκαίρι - Πού θα γίνει ο γάμος (vid)
Ολυμπιακός - Άστον Βίλα: Με 1.600 φιλάθλους οι Άγγλοι στο «Γ. Καραϊκάκης»