Σέλτικ: Νέο γκολ ο Γιακουμάκης και τρέλα στη Σκωτία (video)
celticfc.com

Ο Γιώργος Γιακουμάκης βρήκε πάλι δίχτυα, στο ματς της Σέλτικ με την Ρος Κάουντι.

Ασταμάτητος είναι και φέτος ο Γιώργος Γιακουμάκης, ο οποίος ξεσηκώνει τον κόσμο της Σέλτικ με τις επιδόσεις του. Ο Έλληνας επιθετικός πέτυχε ένα ωραίο γκολ στο 26’ του αγώνα, γράφοντας το 2-0 με υποδειγματικό πλασέ.

Οι φίλοι των «καθολικών» αποθεώνουν τον Γιακουμάκη στο twitter, χαρακτηρίζοντάς τον «τον Χάαλαντ των φτωχών».

Δείτε το γκολ του Γιακουμάκη:

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»