Nations League: Τριάρα για την Λετονία (video)
SCREENSHOT

Με νίκη (3-0) κόντρα στην Ανδόρα άρχισε το ταξίδι της στο Nations League η Λετονία

Δίχως να αντιμετωπίσει ιδιαίτερα προβλήματα η Λετονία επικράτησε της Ανδόρας με 3-0 στην πρεμιέρα των δύο ομάδων στον 1ο όμιλο της League D του Nations League, κάνοντας το πρώτο βήμα για την επιστροφή της στην League C.

Δύο γκολ του μέσου της ολλανδικής Καμπούρ, Ρόμπερτς Ουντρίκις στο 9' και στο 81' ήταν αρκετά για να διασφαλίσουν το πρώτο τρίποντο στη σειρά για τους Λετονούς, οι οποίοι κατέγραψαν μόλις τη δεύτερη νίκη τους σε 13 αγώνες στο Nation League. Στο 82' ο Ικάουνιεκς με πέναλτι διαμόρφωσε το τελικό 3-0.

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»