Μπελενένσες-Μπενφίκα: Οριστική διακοπή στο ματς παρωδία - Έμειναν με έξι παίκτες οι γηπεδούχοι

Δεν θα συνεχιστεί η αναμέτρηση παρωδία ανάμεσα στην Μπελενένσες των εννιά παικτών κόντρα στην Μπενφίκα

Οι γηπεδούχοι που έχουν 17 κρούσματα κορονοϊού, παρατάχθηκαν με εννέα παίκτες, ανάμεσά τους δύο τερματοφύλακες και έχανε 7-0 στο ημίχρονο. Ο πρόεδρός της, μάλιστα, «λύγισε» πηγαίνοντας στα αποδυτήρια.

Μάλιστα το δεύτερο μέρος ξεκίνησε κανονικά όπου η Μπελενένσες βγήκε στον αγωνιστικό χώρο με επτά παίκτες, ενώ τραυματίστηκε και ένας ποδοσφαιριστής και έμεινε με έξι. Έτσι ο αγώνας διεκόπη οριστικά.

Να θυμίσουμε ότι μετά το 0-7 στο ημίχρονο ο πρόεδρός της ομάδας, «λύγισε» πηγαίνοντας στα αποδυτήρια.

Ραντεβού με την ιστορία έχουν ο ΠΑΟΚ στην Τούμπα και ο Ολυμπιακός στην Πόλη!
Elite League: Νίκες για Μίλωνα, Ηρακλή και Ψυχικό