Απολαυστικός Ιμπραΐμοβιτς στο Ίντερ-Μίλαν: Σκόραρε δυο φορές μέσα σε τρία λεπτά (video+photos)

Ίντερ-Μίλαν: Ο Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς επέστρεψε στην ενεργό δράση και δείχνει να είναι «δαιμονισμένος» με όσα κάνει στο ντέρμπι του Μιλάνου

Φουριόζος επέστρεψε μετά την αποχή του λόγω κορονοϊού ο Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς στις αγωνιστικές υποχρεώσεις της Μίλαν στην Serie A. Ο Σουηδός σούπερ σταρ δεν πτοείται από τίποτα σκόραρε δυο φορές μέσα σε τρία λεπτά στο ντέρμπι του Μιλάνου με την Ίντερ δίνοντας προβάδισμα (0-2) στην Μίλαν.

Ειδικότερα, ο Ιμπραΐμοβιτς κέρδισε πέναλτι μετά από μαρκάρισμα του Κολάροφ το οποίο και εκτέλεσε. ο Χαντάνοβιτς το απέκρουσε με τον Ζλάταν ωστόσο στην επαναφορά να σκοράρει για το 0-1. Τρία λεπτά αργότερα ο Σουηδός άσος με κοντινό πλάσε νίκησε και πάλι τον Σλοβένο τερματοφύλακα και έκανε το 2-0 για την ομάδα του.

Νέα μέτρα: Ξεκαθαρίζει το απόγευμα για τον αθλητισμό - Κανονικά η δράση το Σαββατοκύριακο
ΠΑΟΚ: Οι πρώτες εικόνες του… mister Πάμπλο Γκαρσία! (Photos)
LIVE CHAT Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης 0-0 ΗΜΙΧΡΟΝΟ
Άγριες Μέλισσες: Άγρια σύγκρουση ανάμεσα σε Δούκα και Νικηφόρο

Κορονοϊός: Σε δύο ζώνες η Ελλάδα - Καταργούνται τα τέσσερα χρωματικά επίπεδα

Νέα μέτρα: Δίμηνη παράταση στο επίδομα ανεργίας του ΟΑΕΔ

Κορονοϊός - Νέα μέτρα: Ποιες επιχειρήσεις παραμένουν ανοιχτές

Νέα μέτρα - Αποζημίωση ειδικού σκοπού: Ποιοι δικαιούνται τα 534 ευρώ