Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 7ου ομίλου

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 7ου ομίλου

Εντός έδρας ξεκινά τις υποχρεώσεις του ο Παναργειακός στον 7ο όμιλο της Γ’ Εθνικής.

Η κλήρωση της τρίτης τη τάξει εθνικής κατηγορίας έγινε το μεσημέρι της Δευτέρας (18/9) στα γραφεία της ΕΠΟ και η ομάδα του Άργους θα αντιμετωπίσει στην πρεμιέρα την Χαλκίδα στο πιο σημαντικό ματς.

Συνοπτικά το πρόγραμμα του ομίλου:

1η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων - Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Πανθηραϊκός - Ερμής Κιβερίου
Παναργειακός - ΑΟ Χαλκίς
Ταμυναϊκός - Τριγλία Ραφήνας
Αιολικός - ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

2η αγωνιστική

Η απάντηση του Σφαιρόπουλου για τις βολές
Η απάντηση του Σφαιρόπουλου για τις βολές
Γιασικεβίτσιους: «Δεν ήταν 50-50»
Γιασικεβίτσιους: «Δεν ήταν 50-50»
Ανακαλύψαμε το παιχνίδι γνώσεων που πρέπει να παίξει κάθε παρέα!
Ανακαλύψαμε το παιχνίδι γνώσεων που πρέπει να παίξει κάθε παρέα!
Επική ανατροπή από Ηρακλή, στον τελικό με ΠΑΟΚ
Επική ανατροπή από Ηρακλή, στον τελικό με ΠΑΟΚ

Θύελλα Ραφήνας - Αήττητος Σπάτων
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - Πανθηραϊκός
Ερμής Κιβερίου - Ταμυναϊκός
ΑΟ Χαλκίς - Αιολικός
ΑΕ Ερμιονίδας - Τριγλία Ραφήνας
Ρεπό: - Παναργειακός

3η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων - Πανθηραϊκός
Παναργειακός - Θύελλα Ραφήνας
Ταμυναϊκός - Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
ΑΕ Ερμιονίδας - Ερμής Κιβερίου
Τριγλία Ραφήνας - ΑΟ Χαλκίς
Ρεπό: Αιολικός

4η αγωνιστική
Παναργειακός - Αήττητος Σπάτων
Πανθηραϊκός - Ταμυναϊκός
Θύελλα Ραφήνας - Αιολικός
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Χαλκίς - Ερμής Κιβερίου
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

5η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων - Ταμυναϊκός
Αιολικός - Παναργειακός
ΑΕ Ερμιονίδας - Πανθηραϊκός
Τριγλία Ραφήνας - Θύελλα Ραφήνας
ΑΟ Χαλκίς - Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Ρεπό: Ερμής Κιβερίου

6η αγωνιστική
Αιολικός - Αήττητος Σπάτων
Ταμυναϊκός - ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός - Τριγλία Ραφήνας
Πανθηραϊκός - ΑΟ Χαλκίς
Θύελλα Ραφήνας - Ερμής Κιβερίου
Ρεπό: Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

7η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων - ΑΕ Ερμιονίδας
Τριγλία Ραφήνας - Αιολικός
ΑΟ Χαλκίς - Ταμυναϊκός
Ερμής Κιβερίου - Παναργειακός
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Πανθηραϊκός

8η αγωνιστική
Τριγλία Ραφήνας - Αήττητος Σπάτων
ΑΕ Ερμιονίδας - ΑΟ Χαλκίς
Αιολικός - Ερμής Κιβερίου
Παναργειακός - Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Πανθηραϊκός - Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Ταμυναϊκός

9η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων - ΑΟ Χαλκίς
Ερμής Κιβερίου - Τριγλία Ραφήνας
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - Αιολικός
Θύελλα Ραφήνας - Ταμυναϊκός
Πανθηραϊκός - Παναργειακός
Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας

10η αγωνιστική
Ερμής Κιβερίου - Αήττητος Σπάτων
Τριγλία Ραφήνας - Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
ΑΕ Ερμιονίδας - Θύελλα Ραφήνας
Αιολικός - Πανθηραϊκός
Ταμυναϊκός - Παναργειακός
Ρεπό: ΑΟ Χαλκίς

11η αγωνιστική
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - Ερμής Κιβερίου
Θύελλα Ραφήνας - ΑΟ Χαλκίς
Πανθηραϊκός - Τριγλία Ραφήνας
Παναργειακός - ΑΕ Ερμιονίδας
Ταμυναϊκός - Αιολικός
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης