Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

Εντός έδρας ξεκινά τις υποχρεώσεις της η Καβάλα, στον 1ο όμιλο της Γ’ Εθνικής.

Η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος έλαβε χώρα το μεσημέρι της Δευτέρα (18/9) στα γραφεία της ΕΠΟ στο Πάρκο Γουδί.

Συνοπτικά το πρόγραμμα του 1ου ομίλου:

1η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου - Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου - Απόλλων Παραλιμνίου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής - Αετός Ορφανού
Καβάλα - Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης - Δόξα Προσκηνυτών
Ελπίδα Σκουτάρεως - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

2η αγωνιστική

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Ασταμάτητη η Χετάφε (video)
Ασταμάτητη η Χετάφε (video)
Αυτό κι αν είναι έκπληξη! Εκτός Κυπέλλου η Μάντσεστερ Σίτι (video)
Αυτό κι αν είναι έκπληξη! Εκτός Κυπέλλου η Μάντσεστερ Σίτι (video)
Βρήκε τον εαυτό της η Λάτσιο! (video)
Βρήκε τον εαυτό της η Λάτσιο! (video)
Όνειρο ζει η Άιντραχτ… μην την ξυπνάτε!
Όνειρο ζει η Άιντραχτ… μην την ξυπνάτε!
Σάλος στην Πάτρα: Πατέρας έπιασε την κόρη του να κάνει σεξ σε αυτοκίνητο
Σάλος στην Πάτρα: Πατέρας έπιασε την κόρη του να κάνει σεξ σε αυτοκίνητο
Βρεττός: Το πρώτο του μήνυμα μέσα από το νοσοκομείο μετά το τροχαίο ατύχημα που είχε- Τι γράφει;
Βρεττός: Το πρώτο του μήνυμα μέσα από το νοσοκομείο μετά το τροχαίο ατύχημα που είχε- Τι γράφει;
Ηλίας Βρεττός: Κρίσιμη η κατάσταση του τραγουδιστή – Τι αναφέρει το ιατρικό ανακοινωθέν
Ηλίας Βρεττός: Κρίσιμη η κατάσταση του τραγουδιστή – Τι αναφέρει το ιατρικό ανακοινωθέν
Έκτακτο δελτίο επιδείνωσης καιρού: Προσοχή τις επόμενες ώρες! Πού θα «χτυπήσει» η κακοκαιρία
Έκτακτο δελτίο επιδείνωσης καιρού: Προσοχή τις επόμενες ώρες! Πού θα «χτυπήσει» η κακοκαιρία

Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου - ΑΕ Διδυμοτείχου
Νέστος Χρυσούπολης - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Απόλλων Παραλιμνίου - Καβάλα
Αετός Ορφανού - Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου - Ελπίδα Σκουτάρεως
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - Δόξα Προσκηνυτών

3η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Καβάλα - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξάνθης - Νέστος Χρυσούπολης
Ελπίδα Σκουτάρεως - Απόλλων Παραλιμνίου
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - Αετός Ορφανού
Δόξα Προσκηνυτών - Άρης Αβάτου

4η αγωνιστική
Καβάλα - ΑΕ Διδυμοτείχου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής - Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου - Ελπίδα Σκουτάρεως
Νέστος Χρυσούπολης - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Απόλλων Παραλιμνίου - Δόξα Προσκηνυτών
Άρης Αβάτου - Αετός Ορφανού

5η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου - Ορφέας Ξάνθης
Ελπίδα Σκουτάρεως - Καβάλα
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Δόξα Προσκηνυτών - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Άρης Αβάτου - Νέστος Χρυσούπολης
Αετός Ορφανού - Απόλλων Παραλιμνίου

6η αγωνιστική
Ελπίδα Σκουτάρεως - ΑΕ Διδυμοτείχου
Ορφέας Ξάνθης - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Καβάλα - Δόξα Προσκηνυτών
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής - Άρης Αβάτου
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου - Αετός Ορφανού
Νέστος Χρυσούπολης - Απόλλων Παραλιμνίου

7η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Δόξα Προσκηνυτών - Ελπίδα Σκουτάρεως
Άρης Αβάτου - Ορφέας Ξάνθης
Αετός Ορφανού - Καβάλα
Απόλλων Παραλιμνίου - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Νέστος Χρυσούπολης - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου

8η αγωνιστική
Δόξα Προσκηνυτών - ΑΕ Διδυμοτείχου
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - Άρης Αβάτου
Ελπίδα Σκουτάρεως - Αετός Ορφανού
Ορφέας Ξάνθης - Απόλλων Παραλιμνίου
Καβάλα - Νέστος Χρυσούπολης
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου

9η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου - Άρης Αβάτου
Αετός Ορφανού - Δόξα Προσκηνυτών
Απόλλων Παραλιμνίου - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Νέστος Χρυσούπολης - Ελπίδα Σκουτάρεως
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου - Ορφέας Ξάνθης
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής - Καβάλα

10η αγωνιστική
Αετός Ορφανού - ΑΕ Διδυμοτείχου
Άρης Αβάτου - Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Προσκηνυτών - Νέστος Χρυσούπολης
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Ελπίδα Σκουτάρεως - Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Ορφέας Ξάνθης - Καβάλα

11η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου - ΑΕ Διδυμοτείχου
Νέστος Χρυσούπολης - Αετός Ορφανού
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου - Άρης Αβάτου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής - Δόξα Προσκηνυτών
Καβάλα - Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Ορφέας Ξάνθης - Ελπίδα Σκουτάρεως


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης