Τα γκολ του ημιτελικού Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ

Ένα γκολ του Μπεργκ και ένα του Λέτο έδωσαν προβάδισμα πρόκρισης στον Παναθηναϊκό επί του ΠΑΟΚ, στον πρώτο μεταξύ τους ημιτελικό του κυπέλλου Ελλάδας.

Οι δύο αντίπαλοι «συγκρούστηκαν» στο «Απόστολος Νικολαΐδης» με τους γηπεδούχους να πετυχαίνουν από ένα τέρμα σε κάθε ημίχρονο. Ο Μπεργκ έκανε στο 21ο λεπτό το 1-0, ενώ στο 83’ ο Σουηδός «σέρβιρε» στον Λέτο για το 2-0.

Δείτε τα γκολ της αναμέτρησης στο παρακάτω βίντεο.

Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR: Οι Ιταλοί ακύρωσαν εισιτήρια Ελλήνων λίγο πριν το τζάμπολ!
Βύρωνας: Talk of the town η Μαρίνα Σάττι σε κατάστημα ΟΠΑΠ
Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ: Ετοιμοπόλεμοι οι «πράσινοι» διεθνείς, αποφόρτιση ο Σπόραρ - Εκτός ο Μπάμπα
ΑΕΚ - Ολυμπιακός: Μπήκε στις προπονήσεις ο Κάλενς ενόψει ντέρμπι