Θλιβερός ΑΠΟΕΛ

Αν και δυσκολεύτηκε περισσότερο του αναμενομένου, η ΑΕΚ νίκησε στη Λάρνακα 2-1 τον Άρη Λεμεσού και ξέφυγε τέσσερις βαθμούς στην κορυφή του κυπριακού πρωταθλήματος, εκμεταλλευόμενη τη χθεσινή ισοπαλία της Ανόρθωσης με την Ομόνοια.

Στο μεταξύ, ο πρωταθλητής ΑΠΟΕΛ γνώρισε ήττα-σοκ με 2-1 από τη Δόξα Κατωκοπιάς στο ΓΣΠ, υποχώρησε στην τέταρτη θέση και αποδοκιμάστηκε έντονα από τους οπαδούς του. Το νικητήριο γκολ σημείωσε ο Παουλίνιο με πέναλτι στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων.

Ερμής Αραδίππου-ΑΕΛ Λεμεσού 4/1

Euroleague: «Καταιγίδα» η Ρεάλ, εύκολα το 1-0! – Highlights και τηλεοπτικό πρόγραμμα
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: «Μπλόκο» της ΕΛΑΣ στη συγκέντρωση φίλων της «Ένωσης» στο ξενοδοχείο της ομάδας!
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο Τερίμ θα περιμένει τον Μπερνάρ μέχρι την τελευταία στιγμή
Παναθηναϊκός AKTOR: "Πληγώθηκε" από τα λάθη του και από τους διαιτητές και break η Μακάμπι