Νέα Ιωνία – Γιούχτας 1-1 (photos)

Δεν έβγαλε νικητή η αναμέτρηση της Νέας Ιωνίας με τον Γιούχτα καθώς οι δύο ομάδες έμειναν στο ισόπαλο 1-1.

Στο ισόαπλο 1-1 έμειναν Νέα Ιωνία και Γιούχτας με το αποτέλεσμα αυτό να ικανοποιεί τους φιλοξενούμενους καθώς ισοφάρισαν στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων και έσωσαν το βαθμό.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με γκολ του Μπάρκογλου στο 21’. Στο 93’ ωστόσο ο Κασσωτάκης έκανε το 1-1. Στο επόμενο λεπτό αποβλήθηκε ο Καραχάλιος για τους γηπεδούχους καθώς χτύπησε αντίπαλο εκτός φάσης.

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (Γιάννης Χλωρός): Καπούταγλης, Αχμέτ, Λαμάι, Σταμπούλογλου, Νταϊφώτης, Σπαγής (55' Ρικούνοβ), Π. Καραχάλιος, Καραγιάννης, Νησαριώτης (65' Όγκμποε), Μπάρκογλου (77' Τύρπος), Δημγκιόκας
ΓΙΟΥΧΤΑΣ (Άγγελος Κασσωτάκης-Αλέκος Κούρτογλου): Δημαράκης, Κασσωτάκης, Παναγιωτόπουλος, Ιερωνυμάκης (64' λ. τρ. Παχάκης), Κορτσινίδης, Ζαφειρίδης, Μυλωνάς, Ρόβας, Μιχελακάκης (75' Σκούφος), Ανωγειαννάκης (58' Καλαϊτζίδης), Στασινόπουλος

NBA: Συγκλονιστικός ο Γιάννης Αντετοκούνμπο, αλλά απελπιστικά μόνος - Σοκ για τους Σέλτικς
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Επανέρχεται η Γαλατασαράι για τον Ερικσεν
Πολωνία: Ενισχύει με στρατό τους Ολυμπιακούς Αγώνες
Ιβάνα Κνολ: Η πιο διάσημη οπαδός του Μουντιάλ «ζεσταίνεται» για το Euro 2024 (pics)