Γουέστ Μπρομ - Σουόνσι 2-0

Στο δεύτερο ημίχρονο η Γουέστ Μπρομ πάτησε το γκάζι και νίκησε εντός έδρας την Σουόνσι με 2-0

Μετά από μία ώρα αγώνα ο Ιντέγιε έκανε την προβολή και άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους.

Έπειτα από 14 λεπτά η Γουέστ Μπρομ πήρε προβάδισμα δύο τερμάτων με σκόρερ το νέο μεγάλο αστέρι του αγγλικού ποδοσφαίρου, τον Σαΐντο Μπεραχίνο.

Αυτό ήταν και το τελικό αποτέλεσμα με την Γουέστ Μπρομ να ανεβαίνει στην 14η θέση του βαθμολογικού πίνακα και την Σουόνσι να βρίσκεται στην 9η μετά από 25 αγώνες.

Γουέστ Μπρομ: Φόστερ, Ντόουσον, Λέσκοτ, ΜακΌλεϊ, Μοραντ, ΜακΜάναμαν (57’ Σεσενιό), Γιάκομπ, Φλέτσερ, Μόρισον (85' Γκάρντνερ), Ιντέγιε, Μπεραχίνο

Σουόνσι: Φαμπιάνσκι, Νόουτον, Φερνάντες, Γουίλιαμς, Τέιλορ, Κι, Κορκ, Σέλβεϊ (62’ Ολιβέιρα), Ντάιερ (62’ Ρούτλετζ), Μοντέρο, Γκομίς

Euroleague Final Four 2024, Παναθηναϊκός: Σλούκας κι Ερνανγκόμεθ ακολούθησαν μέρος της προπόνησης
ΠΑΟΚ: Ο Ραζβάν Λουτσέσκου χόρεψε αγκαλιά με την κούπα! - Δείτε το video
Λίβερπουλ: Επίσημο! Ο Άρνε Σλοτ είναι ο αντικαταστάτης του Γιούργκεν Κλοπ
Τελικός Conference League, Ολυμπιακός – Φιορεντίνα: «Σαν παίζουμε εντός έδρας», δήλωσε ο Γιοβετιτς