Σβορώνος - Πυρσός Γρεβενών 0-0

Τον βαθμό της ισοπαλίας απέσπασε ο Σβορώνος από τον Πυρσό Γρεβενών, με τις δύο ομάδες να μένουν στο 0-0.

Η ομάδα της Πιερίας ήθελε τη νίκη για να ανέβει πάνω από τη γραμμή του υποβιβασμού και στο πρώτο ημίχρονο κυνήγησε το γκολ. Ο Πυρσός ανέβασε την απόδοσή του στο δεύτερο 45λεπτο, όμως το γκολ δεν ήρθε και το 0-0 διατηρήθηκε ως το τέλος.

ΣΒΟΡΩΝΟΣ: Σαρρής, Βαρβαρέσος, Παπαδόπουλος, Κολαξίδης, Σκέντος, Κεσίδης, Μυστακίδης, Τάσσος (54’ Κατσιμπούρας), Ζαπουνίδης (70’ Σκαμπαρδώνης), Σιδηρόπουλος, Ραπτόπουλος (46’ Κατσαμπάς)

ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ: Μακρής, Δελήμπασης (85’ Στεφόπουλος), Μπόλος, Αλεξανδρίδης, Αλεξανδρής, Σερέτης, Γεωργίου, Κοτσαντίσογλου (75’ Χερίδης), Τζώρας, Δούμας, Ελευθερίου (57’ Παπανικολάου)

Μακάμπι Τελ Αβίβ – Παναθηναϊκός AKTOR: Στην «Aleksandar Nikolic Hall» για το «τελικό»
Ρεάλ Μαδρίτης: Νέο συμβόλαιο με τον 14χρονο γιο του Μαρσέλο
Euroleague: Έως το 2026 στην Αναντολού Εφές ο Μιγιάτοβιτς
ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ: Περισσότερα από 30 εκατομμύρια ευρώ σε κέρδη μοίρασε την προηγούμενη εβδομάδα