Πέραμα-Αήττητος Σπάτων 1-1

Τρίτη συνεχόμενη ισοπαλία 1-1, εντός έδρας για την ΑΕ Περάματος, αυτή τη φορά με αντίπαλο τον Αήττητο Σπάτων.

Και τα δύο γκολ μπήκαν στο β’ ημίχρονο με τους «κιτρινόμαυρους»  να παίρνουν το προβάδισμα με σουτ του Αντωνίου στο 50'. Οι φιλοξενούμενοι αντέδρασαν  γρήγορα, καθώς η  ισοφάριση ήρθε στο 58'  με σκόρερ τον Παπαδά, που είχε γίνει αλλαγή  μόλις 6' πριν και ουσιαστικά στην πρώτη του επαφή με τη μπάλα.

Δύο λεπτά, αργότερα, στο 60΄ ο Χάλαρης είδε την μπάλα μετά από προσπάθειά του να σταματάει στο δοκάρι, χάνοντας σημαντική ευκαιρία να δώσει πάλι το προβάδισμα στην ΑΕ Περάματος.
Στη συνέχεια η εικόνα του αγώνα δεν άλλαξε και οι δύο ομάδες έμειναν  στο ισόπαλο 1-1.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Φώτης (ΣΔ Εύβοιας).

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ: Ρόππας, Σκλαβούνος, Μελάς, Ηλιαδάκης, Χάλαρης, Γεωργίου (80' Κωττάκης), Παναγιωτάκης, Κωνσταντακόπουλος, Αντωνίου, Ευδαίμων, Φίλων

ΑΗΤΤΗΤΟΣ: Γαρόζης, Μπερέτας, Μαρινάκης, Μηλιώνης, Τσαλδάρης (52' Παπαδάς), Τούντας, Τσιαβάκος, Μπουτσάι, Λάππας, Παπαδόπουλος (87' Τσούτης), Γαλάνης (70' Ρίζος).

Μαρία Σάκκαρη: Αποκλεισμός από το Madrid Open κι υποχώρηση δύο θέσεων
Euroleague: Παναθηναϊκός AKTOR κι Εργκίν Αταμάν τιμωρήθηκαν με «βαρύ» πρόστιμο λόγω Game 1
Παναθηναϊκός AKTOR: Προπονήθηκε στη Stark Arena
Super League 2: Η Athens Kallithea είναι με το… ένα πόδι στη «μεγάλη» κατηγορία