Διαγόρας Βραχνέικων – Εθνικός Μελιγαλά 2-2

Στο ισόπαλο 2-2 έμειναν Διαγόρας Βραχνέικων και Εθνικός Μελιγαλά σε μία αναμέτρηση που είχε ένταση στο τέλος.

Πολύ καλά μπήκαν οι φιλοξενούμενοι στον αγωνιστικό χώρο και προηγήθηκαν στο 5’ με τέρμα του Μουρούσια. Η απάντηση δεν άργησε να έρθει από τους γηπεδούχους, καθώς ο Δασούρας ισοφάρισε στο 18’.

Στο 70’ ο Νάτσης ολοκλήρωσε την ανατροπή για την ομάδα των Βραχνέικων, ωστόσο στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων, ο Μουρούσιας με το δεύτερό του προσωπικό τέρμα ισοφάρισε σε 2-2. Κάπου εκεί υπήρξε ένταση ανάμεσα στους παίκτες των δύο ομάδων και τους φίλους των γηπεδούχων χωρίς να υπάρξει κάτι παραπάνω.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ: Λιούρδης, Αγγελάτος, Νάτση (75ʼΑθανασόπουλος), Χριστόπουλος, Βογιατζής (58ʼ Μυλωνάς), Βετούλας, Ανδρεόπουλος (84ʼ Αρβανίτης), Αμπατζής, Σχοινάς, Τσούντος Δασουράς.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ: Χριστόπουλος, Σπανός, Μακρής (86ʼ Ντονάς), Μπακογιάννης, Κανελλόπουλος, Μανιάτης (74ʼ Πανταζής), Κουλόπουλος (59ʼ Αλεξανδρόπουλος), Καρατζούλιας, Κάνιστρας, Μακρυνιώτης, Μουρούσιας

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Προπονήθηκαν Γκατσίνοβιτς, Στάνκοβιτς, πριν το ντέρμπι κορυφής στη Super League
Παναθηναϊκός AKTOR – Μακάμπι Τελ Αβίβ: LIVE το Game 1 της σειράς των playoffs της Euroleague
Παναθηναϊκός AKTOR: Ο Μάικ γύρισε σπίτι του…
Ρομπίνιο: Συμπλήρωσε ένα μήνα στη φυλακή - Από την απομόνωση σε κελί 8 τ.μ.