Live Chat Κοπεγχάγη-ΠΑΟΚ 1-2 (Τελικό)

Κοπεγχάγη-ΠΑΟΚ: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση από το live chat του onsports.gr.

Αγώνας που θα κρίνει σε έναν μεγάλο βαθμό την πρόκριση και την πρωτιά για τον ΠΑΟΚ.

Ο «Δικέφαλος» για την τρίτη αγωνιστική του Europa Conference League φιλοξενείται στη Δανία από την Κοπεγχάγη.

Με νίκη ο ΠΑΟΚ προσπερνάει την αντίπαλό του και θα κάνει ένα τεράστιο βήμα για την πρόκριση, αλλά και για την πρώτη θέση. Ακόμα και η ισοπαλία, όμως, δεν θα είναι κακό αποτέλεσμα, από τη στιγμή που θα έχει εντός έδρας τους Δανούς, ενώ θα έχει πίσω του και τη Σλόβαν Μπρατισλάβας, η οποία θεωρητικά έχει εύκολο έργο με τη Λίνκολν.

Ο ΠΑΟΚ σε κάθε περίπτωση, οφείλει να φύγει αήτηττος από την Κοπεγχάγη, διαφορετικά θα μπλέξει σε περιπέτειες, από τη στιγμή που παραχώρησε στην Τούμπα, ισοπαλία στους Σλοβάκους.

Δείτε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση στο live chat και σχολιάστε στο onsports.gr