Live Chat το Champions League

Champions League: Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη των αγώνων για την 2η αγωνιστική της διοργάνωσης

Ηταν πριν μερικές εβδομάδες που παίχτηκε ο τελικός και η νέα διοργάνωση όχι μόνο άρχισε άμεσα, αλλά κάθε βδομάδα θα υπάρχει βομβαρδισμός από ματς για τη φάση των ομίλων.

Αυτή είναι η 2η αγωνιστική στα group του κορυφαίου γεγονότος και πάμε να δούμε τι θα δούμε. Νωρίς, στις 19:55 γίνεται σέντρα από την κάτοχο του τίτλου, Μπάγερν Μονάχου, η οποία αφού διέλυσε την Ατλέτικο (4-0), πάει στην Μόσχα για να παίξει με την Λοκομοτίβ.

Την ίδια ώρα, η Ιντερ θα δώσει μάχη για να πετύχει την πρώτη της νίκη αφού παίζει στην Ουκρανία με την Σαχτάρ και πιέζεται αφού στα ματς 3-4 έχει την Ρεάλ Μαδρίτης

Οι πρωταθλητές Ισπανίας προέρχονται από την τεράστια εκτός έδρας νίκη σε βάρος της Μπαρτσελόνα και θέλουν και εδώ ένα comeback, παίζοντας στην έδρα της Γκλάντμπαχ.

Η έτερη εκπρόσωπος της Μαδρίτης, Ατλέτικο, θα ψάξει και αυτή την αρχή της συγκομιδής με την Ζάλτσμπουργκ, ενώ στον όμιλο με τα ματς Αταλάντα - Αγιαξ και Λίβερπουλ - Μίντιλαντ, οι προβλέπεις λένε… βροχή από γκολ.

Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη στα παιχνίδια της ημέρας στο Live Chat του Onsports

Super League: Δύο αγωνιστικές απαγόρευση στον Αλέξη Κούγια
Έπιασαν στα πράσα τον Μπολτάουζερ να κλέβει!
Αριστεία Φαρμακευτικής Αγοράς: Στη ΒΙΑΝΕΞ και την καθηγήτρια Ελένη Σκαλτσά τα δύο ειδικά βραβεία