ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α', Β' και Γ' κατηγορία

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α', Β' και Γ' κατηγορία

Η ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τα ονόματα των διαιτητών που ορίστηκαν να διευθύνουν τις αναμετρήσεις που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (23-24/3) για την Α', Β' και Γ' κατηγορία.

Αναλυτικά:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ 2013 (15.30)

ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ

ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.Σ.-ΣΤΑΜΑΤΑ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ,ΦΑΜΕΛΗΣ-ΧΟΪΚΑΣ
ΚΑΤΣΙΜΗΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ Δ.

ΓΕΡΑΚΑ
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ,ΜΑΓΟΥΛΑΚΗΣ-ΔΑΤΣΕΡΗΣ
ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΑΚΗΣ
ΣΑΡΡΑΣ

ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ,ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.-ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ
ΜΑΡΙΝΟΣ

Α.ΠΡΙΦΗΤΣ
ΚΟΡΩΠΙ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΛΑΜΠΡΟΣ,ΜΗΤΑΡΗΣ-ΝΤΟΣΤΗΣ
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΟΛΛΙΑΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ-ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΜΑΝΙΩΤΗΣ,ΜΑΚΡΗΣ-ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΕΡΑΧ

Ν.ΠΑΛΑΤΙΩΝ
ΩΡΩΠΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΒΑΚΚΑΣ,ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
ΛΥΡΑΤΖΗΣ
ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ-ΓΕΡΑΚΑΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ.,ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠΑΤΩΝ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ-ΜΑΡΚΟ
ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ,ΛΑΜΠΡΟΥ-ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ
ΛΑΣΔΑΣ

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2013 (15.30)

ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ

ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ-ΚΟΥΒΑΡΑΣ
ΜΠΑΡΟΥΝΗ,ΜΠΑΛΑΓΚΑ-ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΑΛΟΥΔΗΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ Δ.

ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ-ΡΑΜΝΟΥΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ.,ΜΑΚΡΗΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ
ΚΙΟΥΣΗ

ΑΥΛΩΝΟΣ
ΑΥΛΩΝΑΣ-ΑΝΟΙΞΗ
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ,ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑΣ-ΜΑΡΑΓΚΟΥ
ΦΑΜΕΛΗΣ
ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΒΑΡΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ-ΚΡΥΟΝΕΡΙ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ,ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΙΚ.-ΠΕΡΔΙΚΗΣ
ΔΑΒΗΣ
ΚΟΛΙΑΣ

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΚΗΣ,ΓΚΟΝΤΑ-ΓΑΛΑΝΗΣ Β.
ΧΑΣΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ.

ΔΙΟΝΥΣΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ-ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ,ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ-ΜΟΣΧΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΠΑΠΑΖΩΤΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΚΑΛΥΒΙΑ-ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΜΑΝΙΩΤΗΣ,ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.-ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ
ΔΕΔΕΣ
ΤΟΛΙΑ

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ-ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ,ΚΩΣΤΑΡΑΣ-ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΚΟΥΒΑΡΑ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΓΟΥΡΝΙΑΣ,ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ.,ΑΚΤΥΠΗΣ
ΚΑΡΕΛΙΩΤΗΣ
ΞΕΝΑΚΗΣ

Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ-ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.,ΛΙΑΠΗΣ ΕΠ.-ΚΑΛΛΗΣ
ΘΩΜΑΣ Ν.
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠΑΤΩΝ
ΑΡΤΕΜΙΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΡ.,ΧΟΪΚΑΣ-ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΕΡΑΧ

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ 2013 (15.30)

ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ

ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΑΣ-ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ,ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΛΑΧΟΣ
ΧΡΥΣΙΝΑΣ
ΠΟΛΑΝΤΟΒΑ

ΑΦΙΔΝΩΝ
ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΣΠΙΘΑΣ,ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ-ΚΑΖΑΣ
ΛΙΤΣΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

ΚΑΛΑΜΟΥ
ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ-ΑΓΣΑΘΕΝ ΜΑΚΡΗΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΡ.,ΤΖΑΛΑΣ-ΛΙΑΠΗΣ ΕΠ.
ΧΑΤΖΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ



Παναθηναϊκός-Ιωνικός 102-70: Ορεξάτος, «φρέσκος» και νεανικός (Videos)
Παναθηναϊκός-Ιωνικός 102-70: Ορεξάτος, «φρέσκος» και νεανικός (Videos)
Τρανς λιπαρά: Καρδιοπάθειες και κίνδυνος πρόωρου θανάτου
Τρανς λιπαρά: Καρδιοπάθειες και κίνδυνος πρόωρου θανάτου
Βόλος-Παναιτωλικός: Ισοφάρισε ο Σενγκέλια για τους Αγρινιώτες (video)
Βόλος-Παναιτωλικός: Ισοφάρισε ο Σενγκέλια για τους Αγρινιώτες (video)
Australian Open: Οι τελικοί του Στέφανου Τσιτσιπά
Australian Open: Οι τελικοί του Στέφανου Τσιτσιπά