Τόλμη Περ.-ΑΟ Ιλίου 1-2

Απρόσμενη ήττα με 2-1 από τον ΑΟ Ιλίου γνώρισε η πρωτοπόρος Τόλμη Περιστερίου, για την 21η αγωνιστική του 1ου ομίλου της Γ' κατηγορίας.

Τρεις αποβολές είχε το παιχνίδι και μάλιστα στο ίδιο λεπτό, μετά από συμπλοκή ποδοσφαιριστών. Στο 83' αποβλήθηκαν για τους φιλοξενούμενους οι Μέιντι και Πρίφτι, ενώ για τους γηπεδούχους ο Στόικο.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Αραβίδης, με επόπτης του Ιωσηφόγλου, Κολιάκο.

ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ: Βενέτης, Μουδάτσος, Μπινιώρης, Χίντζιος, Βαρσάμης, Στόικος, Ράγγος, Γαζετίδης Φ. (41' Καρσνίκι), Δελαβίνιας, Μούγκουε, Γαζετίδης Ν. (74' Βαβούδης).

ΑΟ ΙΛΙΟΥ: Ζάχος, Μπασιο, Τριανταφυλλίδης, Νάτσι, Ψαλιδάκης, Ευαγγελίδης, Τσακόνι, Καμίτσης (46' Νίτα), Ξενάκης, Μέιντι, Πρίφτι.

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»