Μεγάλα ντέρμπι απόψε σε Super League και Premier League

ΑΕΚ-Ολυμπιακός και Λίβερπουλ-Τότεναμ με 0% γκανιότα από το Pamestoixima.gr στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή τους.

Γεμάτο ντέρμπι είναι το σημερινό πρόγραμμα των ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων. Στη Super League η ΑΕΚ υποδέχεται, στις 19:30 στο ΟΑΚΑ, τον πρωτοπόρο Ολυμπιακό στο εξ αναβολής ντέρμπι της 1ης αγωνιστικής.

Στην Premier League την παράσταση κλέβει το ντέρμπι της Λίβερπουλ με την Τότεναμ, το οποίο θα ξεκινήσει στις 22:00 στο Anfield. Μεγάλο είναι το βαθμολογικό ενδιαφέρον σε αυτό το παιχνίδι, αφού οι 2 ομάδες ισοβαθμούν στην κορυφή.

Το Pamestoixima.gr προσφέρει 0% γκανιότα στους αγώνες ΑΕΚ-Ολυμπιακός και Λίβερπουλ-Τότεναμ στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή τους. Στα 2 ντέρμπι της Super League και της Premier League προσφέρεται και το «Money Back», για το οποίο ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.

Ντέρμπι έχει το πρόγραμμα και στην Ιταλία. Η Ίντερ και η Νάπολι θα αναμετρηθούν στις 21:45 στο Μιλάνο. Στη 2η θέση της βαθμολογίας βρίσκεται η Ίντερ, στην 3η η Νάπολι μαζί με τη Γιουβέντους. Όλες κυνηγάνε την πρωτοπόρο Μίλαν. Και το ντέρμπι Ίντερ-Νάπολι προσφέρεται με 0% γκανιότα από το Pamestoixima.gr στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή του.

Πέντε τριάδες σήμερα από το Pamestoixima.gr

Κάθε ημέρα το Pamestoixima.gr προσφέρει σκορ πολλαπλών επιλογών και τριάδες με ενισχυμένες αποδόσεις:

Δείτε τις σημερινές προσφορές με 5 τριάδες και σκορ πολλαπλών επιλογών για τα 2 μεγάλα ντέρμπι:

• ΑΕΚ-Ολυμπιακός: Σκορ πολλαπλών επιλογών 2-0, 1-1, 1-3.

• ΑΕΚ-Ολυμπιακός: 1ο ημίχρονο ισοπαλία, Γιουβέντους-Αταλάντα: Η Γιουβέντους να κερδίσει και τα 2 ημίχρονα, Λίβερπουλ-Τότεναμ: Over 10,5 κόρνερ.

• Άρσεναλ-Σαουθάμπτον: Η Άρσεναλ να σκοράρει πρώτη και να κερδίσει, Μονακό-Λανς: Over 2,5 γκολ, ΑΕΚ-Ολυμπιακός: Ο Ολυμπιακός να πετύχει 2 γκολ.

• Λέστερ-Έβερτον: Η Λέστερ να κερδίσει και τα 2 ημίχρονα, Γιουβέντους-Αταλάντα: Να σκοράρουν και οι δύο & Over 2,5 γκολ, Μπαρτσελόνα-Σοσιεδάδ: No Goal.

• Λίβερπουλ-Τότεναμ: Σκορ πολλαπλών επιλογών 3-0, 2-2, 1-2.

• Λίβερπουλ-Τότεναμ: 4-6 γκολ, Ρεν-Μαρσέιγ: Ημίχρονο διπλό/Τελικό διπλό, Ίντερ-Νάπολι: Η Ίντερ Over 5,5 κόρνερ.

• Μπάγερν-Βόλφσμπουργκ: Η Μπάγερν Over 3,5 γκολ, Τζένοα-Μίλαν: Ημίχρονο ισοπαλία/Τελικό διπλό, Γουέστ Χαμ-Κρίσταλ Πάλας: Goal.

Παναθηναϊκός: Η καλύτερη αμυντική επίδοση μετά το 2005 και ο ανίκητος Διούδης! (videos+photos)
Super League: Οι διαιτητές της 20ής αγωνιστικής – Ποιοι σφυρίζουν σε Λεωφόρο, Ηράκλειο (photos)
Euroleague: Ο Γκριγκόνις στην κορυφή (video)
Στέφανος Τσιτσιπάς: «Δεν παραβίασα κανέναν κανόνα στο Ντουμπάι, δημιουργείται αίσθηση ζήλιας»

Κορονοϊός: Δέκα νέα κρούσματα της μετάλλαξης στην Ελλάδα – Πού εντοπίστηκαν

Γυμνάσια - Λύκεια: Αλαλούμ για τη Δευτέρα - Τι εισηγούνται οι ειδικοί, τι απαντά το υπ. Παιδείας

Μητσοτάκης: «Ανοίγουμε» όταν τα κρούσματα υποχωρούν, περιορίζουμε όταν υπάρχει αναζωπύρωση

Τα σενάρια για το λιανεμπόριο: Μόνο click away και click in shop για συγκεκριμένους κλάδους

«Βόμβα» για την Αττική: «Μπαίνει σήμερα στο

Η πιο «καυτή» παίκτρια που πέρασε από το Deal σε φωτογραφίες που κόβουν την ανάσα

Δικηγόρος Βαλυράκη στο Newsbomb.gr: Δέχομαι τηλεφωνήματα από πολλούς που θέλουν να καταθέσουν

Survivor Spoiler 28/1: Το φαινόμενο Σαλαγκούδη ξαναχτύπησε! Το μήνυμα ελήφθη; (vid)

Επίδομα Παιδιού: Έρχονται αυξήσεις λόγω της πανδημίας – Πότε και ποιοι θα δουν έως €168 περισσότερα

Survivor – Καρολίνα Καλύβα: Η νέα παίκτρια του ριάλιτι είναι… κομμάτια (photos)

Σοκ: Πίτμπουλ κατασπάραξε 6χρονο - Νεκρό το παιδί

Παγκόσμιος συναγερμός: Μόλις 100 δευτερόλεπτα χωρίζουν την ανθρωπότητα από την Αποκάλυψη