Η κλήρωση της Β’ Εθνικής
SHARE

Η κλήρωση της Β’ Εθνικής

Κλήρωσε σήμερα (25/08), από την ΕΟΚ, για το πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής, το οποίο θα κάνει πρεμιέρα στις 17/10.

Οι 16 ομάδες που μπήκαν στην κληρωτίδα έμαθαν τη σειρά αγώνων τους στο νέο «μαραθώνιο», ο οποίος θα ολοκληρωθεί στις 6 Ιουνίου με την ανάδειξη του πρωταθλητή, αλλά και τις ομάδες που αλλάξουν κατηγορία, είτε ανεβαίνοντας στην Α2 είτε πέφτοντας στη Γ' Εθνική. Αναλυτικά, το πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική (17/10/11)

ΑΣΕ Δούκα-Αιγάλεω

Νήαρ Ηστ-Χαλκηδόνα

Στρατώνι-ΜΕΝΤ

Διαγόρας Ρόδου-Αναγέννηση Φλόγας

Αίας Ευόσμου-Ηράκλειο

Ηρακλής-Νίκη Βόλου

Αίολος Τρικάλων-ΑΣΑ Κόροιβος

ΚΑΠ-Φιλαθλητικός

2η Αγωνιστική (24/10/11)

Χαλκηδόνα-ΑΣΕ Δούκα

ΜΕΝΤ-Νήαρ Ηστ

Αναγέννηση Φλόγας-Στρατώνι

Ηράκλειο-Διαγόρας Ρόδου

Νίκη Βόλου-Αίας Ευόσμου

ΑΣΑ Κόροιβος-Ηρακλής

Φιλαθλητικός-Αίολος Τρικάλων

Αιγάλεω-ΚΑΠ

3η Αγωνιστική (31/10/11)

ΑΣΕ Δούκα-ΜΕΝΤ

Νήαρ Ηστ-Αναγέννηση Φλόγας

Στρατώνι-Ηράκλειο

Διαγόρας Ρόδου-Νίκη Βόλου

Αίας Ευόσμου-ΑΣΑ Κόροιβος

Ηρακλής-Φιλαθλητικός

Αίολος Τρικάλων-ΚΑΠ

Αιγάλεω-Χαλκηδόνα

4η Αγωνιστική (10/11/11)

Αναγέννηση Φλόγας-ΑΣΕ Δούκα

Ηράκλειο-Νήαρ Ηστ

Νίκη Βόλου-Στρατώνι

ΑΣΑ Κόροιβος-Διαγόρας Ρόδου

Φιλαθλητικός-Αίας Ευόσμου

ΚΑΠ-Ηρακλής

Αίολος Τρικάλων-Αιγάλεω

ΜΕΝΤ-Χαλκηδόνα

5η Αγωνιστική (21/11/11)

ΑΣΕ Δούκα-Ηράκλειο

Νήαρ Ηστ-Νίκη Βόλου

Στρατώνι-ΑΣΑ Κόροιβος

Διαγόρας Ρόδου-Φιλαθλητικός

Αίας Ευόσμου-ΚΑΠ

Ηρακλής-Αίολος Τρικάλων

Αιγάλεω-ΜΕΝΤ

Χαλκηδόνα-Αναγέννηση Φλόγας

6η Αγωνιστική (28/11/11)

Νίκη Βόλου-ΑΣΕ Δούκα

ΑΣΑ Κόροιβος-Νήαρ Ηστ

Φιλαθλητικός-Στρατώνι

ΚΑΠ-Διαγόρας Ρόδου

Αίολος Τρικάλων-Αίας Ευόσμου

Ηρακλής-Αιγάλεω

Ηράκλειο-Χαλκηδόνα

Αναγέννηση Φλόγας-ΜΕΝΤ

7η Αγωνιστική (05/12/11)

ΑΣΕ Δούκα-ΑΣΑ Κόροιβος

Νήαρ Ηστ-Φιλαθλητικός

Στρατώνι-ΚΑΠ

Διαγόρας Ρόδου-Αίολος Τρικάλων

Αίας Ευόσμου-Ηρακλής

Αιγάλεω-Αναγέννηση Φλόγας

Χαλκηδόνα-Νίκη Βόλου

ΜΕΝΤ-Ηράκλειο

8η Αγωνιστική (12/12/11)

Φιλαθλητικός-ΑΣΕ Δούκα

ΚΑΠ-Νήαρ Ηστ

Αίολος Τρικάλων-Στρατώνι

Ηρακλής-Διαγόρας Ρόδου

Αίας Ευόσμου-Αιγάλεω

ΑΣΑ Κόροιβος-Χαλκηδόνα

Νίκη Βόλου-ΜΕΝΤ

Ηράκλειο-Αναγέννηση Φλόγας

9η Αγωνιστική (19/12/11)

ΑΣΕ Δούκα-ΚΑΠ

Νήαρ Ηστ-Αίολος Τρικάλων

Στρατώνι-Ηρακλής

Διαγόρας Ρόδου-Αίας Ευόσμου

Αιγάλεω-Ηράκλειο

Χαλκηδόνα-Φιλαθλητικός

ΜΕΝΤ-ΑΣΑ Κόροιβος

Αναγέννηση Φλόγας-Νίκη Βόλου

10η Αγωνιστική (09/01/12)

Αίολος Τρικάλων-ΑΣΕ Δούκα

Ηρακλής-Νήαρ Ηστ

Αίας Ευόσμου-Στρατώνι

Διαγόρας Ρόδου-Αιγάλεω

ΚΑΠ-Χαλκηδόνα

Φιλαθλητικός-ΜΕΝΤ

ΑΣΑ Κόροιβος-Αναγέννηση Φλόγας

Νίκη Βόλου-Ηράκλειο

11η Αγωνιστική (16/01/12)

ΑΣΕ Δούκα-Ηρακλής

Νήαρ Ηστ-Αίας Ευόσμου

Στρατώνι-Διαγόρας Ρόδου

Αιγάλεω-Νίκη Βόλου

Χαλκηδόνα-Αίολος Τρικάλων

ΜΕΝΤ-ΚΑΠ

Αναγέννηση Φλόγας-Φιλαθλητικός

Ηράκλειο-ΑΣΑ Κόροιβος

12η Αγωνιστική (23/01/12)

Αίας Ευόσμου-ΑΣΕ Δούκα

Διαγόρας Ρόδου-Νήαρ Ηστ

Στρατώνι-Αιγάλεω

Ηρακλής-Χαλκηδόνα

Αίολος Τρικάλων-ΜΕΝΤ

ΚΑΠ-Αναγέννηση Φλόγας

Φιλαθλητικός-Ηράκλειο

ΑΣΑ Κόροιβος-Νίκη Βόλου

13η Αγωνιστική (30/01/12)

ΑΣΕ Δούκα-Διαγόρας Ρόδου

Νήαρ Ηστ-Στρατώνι

Αιγάλεω-ΑΣΑ Κόροιβος

Χαλκηδόνα-Αίας Ευόσμου

ΜΕΝΤ-Ηρακλής

Αναγέννηση Φλόγας-Αίολος Τρικάλων

Ηράκλειο-ΚΑΠ

Νίκη Βόλου-Φιλαθλητικός

14η Αγωνιστική (06/02/12)

Στρατώνι-ΑΣΕ Δούκα

Νήαρ Ηστ-Αιγάλεω

Διαγόρας Ρόδου-Χαλκηδόνα

Αίας Ευόσμου-ΜΕΝΤ

Ηρακλής-Αναγέννηση Φλόγας

Αίολος Τρικάλων-Ηράκλειο

ΚΑΠ-Νίκη Βόλου

Φιλαθλητικός-ΑΣΑ Κόροιβος

15η Αγωνιστική (13/02/12)

ΑΣΕ Δούκα-Νήαρ Ηστ

Αιγάλεω-Φιλαθλητικός

Χαλκηδόνα-Στρατώνι

ΜΕΝΤ-Διαγόρας Ρόδου

Αναγέννηση Φλόγας-Αίας Ευόσμου

Ηράκλειο-Ηρακλής

Νίκη Βόλου-Αίολος Τρικάλων

ΑΣΑ Κόροιβος-ΚΑΠ

16η Αγωνιστική (20/02/12)

Αιγάλεω-ΑΣΕ Δούκα

Χαλκηδόνα-Νήαρ Ηστ

ΜΕΝΤ-Στρατώνι

Αναγέννηση Φλόγας-Διαγόρας Ρόδου

Ηράκλειο-Αίας Ευόσμου

Νίκη Βόλου-Ηρακλής

ΑΣΑ Κόροιβος-Αίολος Τρικάλων

Φιλαθλητικός-ΚΑΠ

17η Αγωνιστική (27/02/12)

ΑΣΕ Δούκα-Χαλκηδόνα

Νήαρ Ηστ-ΜΕΝΤ

Στρατώνι-Αναγέννηση Φλόγας

Διαγόρας Ρόδου-Ηράκλειο

Αίας Ευόσμου-Νίκη Βόλου

Ηρακλής-ΑΣΑ Κόροιβος

Αίολος Τρικάλων-Φιλαθλητικός

ΚΑΠ-Αιγάλεω

18η Αγωνιστική (05/03/12)

ΜΕΝΤ-ΑΣΕ Δούκα

Αναγέννηση Φλόγας-Νήαρ Ηστ

Ηράκλειο-Στρατώνι

Νίκη Βόλου-Διαγόρας Ρόδου

ΑΣΑ Κόροιβος-Αίας Ευόσμου

Φιλαθλητικός-Ηρακλής

ΚΑΠ-Αίολος Τρικάλων

Χαλκηδόνα-Αιγάλεω

19η Αγωνιστική (13/03/12)

ΑΣΕ Δούκα-Αναγέννηση Φλόγας

Νήαρ Ηστ-Ηράκλειο

Στρατώνι-Νίκη Βόλου

Διαγόρας Ρόδου-ΑΣΑ Κόροιβος

Αίας Ευόσμου-Φιλαθλητικός

Ηρακλής-ΚΑΠ

Αιγάλεω-Αίολος Τρικάλων

Χαλκηδόνα-ΜΕΝΤ

20ή Αγωνιστική (20/03/12)

Ηράκλειο-ΑΣΕ Δούκα

Νίκη Βόλου-Νήαρ Ηστ

ΑΣΑ Κόροιβος-Στρατώνι

Φιλαθλητικός-Διαγόρας Ρόδου

ΚΑΠ-Αίας Ευόσμου

Αίολος Τρικάλων-Ηρακλής

ΜΕΝΤ-Αιγάλεω

Αναγέννηση Φλόγας-Χαλκηδόνα

21η Αγωνιστική (27/03/12)

ΑΣΕ Δούκα-Νίκη Βόλου

Νήαρ Ηστ-ΑΣΑ Κόροιβος

Στρατώνι-Φιλαθλητικός

Διαγόρας Ρόδου-ΚΑΠ

Αίας Ευόσμου-Αίολος Τρικάλων

Αιγάλεω-Ηρακλής

Χαλκηδόνα-Ηράκλειο

ΜΕΝΤ-Αναγέννηση Φλόγας

22η Αγωνιστική (03/04/12)

ΑΣΑ Κόροιβος-ΑΣΕ Δούκα

Φιλαθλητικός-Νήαρ Ηστ

ΚΑΠ-Στρατώνι

Αίολος Τρικάλων-Διαγόρας Ρόδου

Ηρακλής-Αίας Ευόσμου

Αναγέννηση Φλόγας-Αιγάλεω

Νίκη Βόλου-Χαλκηδόνα

Ηράκλειο-ΜΕΝΤ

23η Αγωνιστική (10/04/12)

ΑΣΕ Δούκα-Φιλαθλητικός

Νήαρ Ηστ-ΚΑΠ

Στρατώνι-Αίολος Τρικάλων

Διαγόρας Ρόδου-Ηρακλής

Αιγάλεω-Αίας Ευόσμου

Χαλκηδόνα-ΑΣΑ Κόροιβος

ΜΕΝΤ-Νίκη Βόλου

Αναγέννηση Φλόγας-Ηράκλειο

24η Αγωνιστική (17/04/12)

ΚΑΠ-ΑΣΕ Δούκα

Αίολος Τρικάλων-Νήαρ Ηστ

Ηρακλής-Στρατώνι

Αίας Ευόσμου-Διαγόρας Ρόδου

Ηράκλειο-Αιγάλεω

Φιλαθλητικός-Χαλκηδόνα

ΑΣΑ Κόροιβος-ΜΕΝΤ

Νίκη Βόλου-Αναγέννηση Φλόγας

25η Αγωνιστική (30/04/12)

ΑΣΕ Δούκα-Αίολος Τρικάλων

Νήαρ Ηστ-Ηρακλής

Στρατώνι-Αίας Ευόσμου

Αιγάλεω-Διαγόρας Ρόδου

Χαλκηδόνα-ΚΑΠ

ΜΕΝΤ-Φιλαθλητικός

Αναγέννηση Φλόγας-ΑΣΑ Κόροιβος

Ηράκλειο-Νίκη Βόλου

26η Αγωνιστική (08/05/12)

Ηρακλής-ΑΣΕ Δούκα

Αίας Ευόσμου-Νήαρ Ηστ

Διαγόρας Ρόδου-Στρατώνι

Νίκη Βόλου-Αιγάλεω

Αίολος Τρικάλων-Χαλκηδόνα

ΚΑΠ-ΜΕΝΤ

Φιλαθλητικός-Αναγέννηση Φλόγας

ΑΣΑ Κόροιβος-Ηράκλειο

27η Αγωνιστική (15/05/12)

ΑΣΕ Δούκα-Αίας Ευόσμου

Νήαρ Ηστ-Διαγόρας Ρόδου

Αιγάλεω-Στρατώνι

Χαλκηδόνα-Ηρακλής

ΜΕΝΤ-Αίολος Τρικάλων

Αναγέννηση Φλόγας-ΚΑΠ

Ηράκλειο-Φιλαθλητικός

Νίκη Βόλου-ΑΣΑ Κόροιβος

28η Αγωνιστική (22/05/12)

Διαγόρας Ρόδου-ΑΣΕ Δούκα

Στρατώνι-Νήαρ Ηστ

ΑΣΑ Κόροιβος-Αιγάλεω

Αίας Ευόσμου-Χαλκηδόνα

Ηρακλής-ΜΕΝΤ

Αίολος Τρικάλων-Αναγέννηση Φλόγας

ΚΑΠ-Ηράκλειο

Φιλαθλητικός-Νίκη Βόλου

29η Αγωνιστική (29/05/12)

ΑΣΕ Δούκα-Στρατώνι

Αιγάλεω-Νήαρ Ηστ

Χαλκηδόνα-Διαγόρας Ρόδου

ΜΕΝΤ-Αίας Ευόσμου

Αναγέννηση Φλόγας-Ηρακλής

Ηράκλειο-Αίολος Τρικάλων

Νίκη Βόλου-ΚΑΠ

ΑΣΑ Κόροιβος-Φιλαθλητικός

30ή Αγωνιστική (05/06/12)

Νήαρ Ηστ-ΑΣΕ Δούκα

Φιλαθλητικός-Αιγάλεω

Στρατώνι-Χαλκηδόνα

Διαγόρας Ρόδου-ΜΕΝΤ

Αίας Ευόσμου-Αναγέννηση Φλόγας

Ηρακλής-Ηράκλειο

Αίολος Τρικάλων-Νίκη Βόλου

ΚΑΠ-ΑΣΑ Κόροιβος

Ολυμπιακός: Ιστορικό βράδυ με… διπλό επίτευγμα για τον Πρίντεζη!
Ολυμπιακός: Ιστορικό βράδυ με… διπλό επίτευγμα για τον Πρίντεζη!
«Τρέλα» Μαρινάκη στον Ολυμπιακό: Έδωσε πριμ μισό εκατομμύριο!
«Τρέλα» Μαρινάκη στον Ολυμπιακό: Έδωσε πριμ μισό εκατομμύριο!
Μαρτίνς: «Καταπληκτικός ο κόσμος μας»
Μαρτίνς: «Καταπληκτικός ο κόσμος μας»
«Βράζουν» με τον διαιτητή στη Μίλαν!
«Βράζουν» με τον διαιτητή στη Μίλαν!


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies