Ασταμάτητο το Σικάγο (video)

Οι Σικάγο Μπουλς κέρδισαν και τους Ορλάντο Μάτζικ, με 102-99,  κι έφθασαν στην έβδομη διαδοχική νίκη τους!

Αν και έχουν ήδη εξασφαλίσει την πρωτιά στην Ανατολή Περιφέρεια δεν δείχνουν διατεθειμένοι να χαλαρώσουν ούτε στιγμή, ενόψει των πλέι οφ… Δείτε τις καλύτερες φάσεις από τον αγώνα στο «Amway Center», στη Φλόριντα…

Ρεμς: Κοινή συναινέσει «διαζύγιο» με τον Στιλ
Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη