Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (20/05)
Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής όπου ξεχωρίζει ο τελικός της Ευρωλίγκας.
Αναλυτικά:
09:10 FOX Sports
Bulldogs - Sharks
NRL
11:45 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: Γαλλία
Αγώνας
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια - Ντεπορτίβο λα Κορούνια
La Liga
13:05 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: Γαλλία
Αγώνας
13:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Σαραγόσα - Φουενλαμπράδα
Liga Endesa
14:00 Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Teutschenthal, Germany
14:00 COSMOTE SPORT 7 HD
WRC: Πορτογαλία
SS19 Fafe 2 - Power Stage
14:00 COSMOTE SPORT 6 HD
WTA Tour
Internazionali BNL d'Italia, τελικός
14:05 COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Ιταπέμα, μικρός τελικός γυναικών
14:15 Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
14:30 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: Γαλλία
Αγώνας
15:00 Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Teutschenthal, Germany
15:05 COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Ιταπέμα, μικρός τελικός ανδρών
15:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Έρλανγκεν - Ράιν Νέκαρ Λέβεν
Bundesliga
16:00 Novasports 2HD
Χάμαρμπι - ΑΪΚ Στοκχόλμης
Πρωτάθλημα Σουηδίας
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Τζένοα - Τορίνο
Serie A
16:20 COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Ιταπέμα, τελικός γυναικών
17:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Teutschenthal, Germany
17:00 Ert.gr
Παναχαϊκή - Αναγέννηση Καρδίτσας
Football League
17:00 ΕΡΤ3
Άρης - Πανσερραϊκός
Football League
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters
Internazionali BNL d'Italia, τελικός
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Αθλέτικ Μπιλμπάο - Εσπανιόλ
La Liga
17:35 COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Ιταπέμα, τελικός ανδρών
18:00 Novasports 1HD
Ζάλγκιρις - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Turkish Airlines EuroLeague - Μικρός τελικός
18:00 Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Teutschenthal, Germany
18:30 Eurosport 1
Tour De L' Ain
Γαλλία
19:00 ΕΡΤ3
ΑΕΚ - Ποτάισα Τούρντα
Challenge Cup - 2ος τελικός
19:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Σπαλ - Σαμπντόρια
Serie A
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Κιέβο - Μπενεβέντο
Serie A
19:00 Eurosport 2
Blancpain Endurance Series
Silverstone, United Kingdom
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Ουντινέζε - Μπολόνια
Serie A
19:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Κάλιαρι - Αταλάντα
Serie A
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Νάπολι - Κροτόνε
Serie A
19:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Μίλαν - Φιορεντίνα
Serie A
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης - Έιμπαρ
La Liga
20:00 FOX Sports
Mets - Diamondbacks
MLB
21:00 Novasports 1HD
Φενέρμπαχτσε - Ρεάλ Μαδρίτης
Turkish Airlines EuroLeague - Τελικός
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Σοθιεδάδ
La Liga
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Λάτσιο - Ίντερ
Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Σασουόλο - Ρόμα
Serie A
23:00 Eurosport 1
Chicago Fire - Houston Dynamo
MLS
23:00 FOX Sports
Angels - Rays
MLB