Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (13/1)
Πλούσιο το πρόγραμμα της ημέρας (13/1) με φουλ δράση σε όλα τα σπορ
Αναλυτικά οι μεταδόσεις:
10:00 Eurosport 1
ATP 250
Sydney
10:45 Eurosport 2
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Val di Fiemme, Italy
12:00 Eurosport 2
Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Idre, Sweden
12:00 Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Bad Kleinkirchheim, Austria
13:15 Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Wengen, Switzerland
13:30 Eurosport 2
Cross-country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Dresden, Germany
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ζιρόνα - Λας Πάλμας
La Liga
14:30 Novasports 1HD
Κάρντιφ - Σάντερλαντ
Championship
15:00 ΕΡΤ3
Απόλλων Πόντου - Δόξα Δράμας
Football League
15:00 Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Tauplitz, Austria
15:00 Novasports 3HD
Ξάνθη – Πλατανιάς
Super League Σουρωτή
15:15 Eurosport 2
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Ruhpolding, Germany
15:30 ΕΡΤ2
Παλαιό Φάληρο - Απόλλων
Α1 ανδρών
16:30 ΕΡΤ1
ΠΑΟΚ - Πανιώνιος
Stoiximan.gr Basket League
16:30 ΕΡΤ1
Κόροιβος - Κύμη
Stoiximan.gr Basket League
16:30 ΕΡΤ1
Κολοσσός - Τρίκαλα
Stoiximan.gr Basket League
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Ανόβερο - Μάιντς
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Άουγκσμπουργκ - Αμβούργο
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Φράιμπουργκ
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Βέρντερ - Χόφενχαϊμ
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Στουτγάρδη - Χέρτα
Bundesliga
17:00 ΕΡΤ2
Ηρακλής Χαλκίδας - Κηφισιά
Volley League
17:00 Eurosport 2
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Val di Fiemme, Italy
17:00 Novasports 4HD
Μίντλεσμπρο - Φούλαμ
Championship
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι - Λέστερ
Premier League
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης - Βιγιαρεάλ
La Liga
17:15 Novasports 1HD
Απόλλων Σμύρνης - Πανιώνιος
Super League Σουρωτή
18:00 Eurosport 1
Formula E
Marrakech, Morocco
18:00 Novasports 3HD
Ρεν - Μαρσέιγ
Ligue 1
18:30 ΕΡΤ1
Λαύριο - Προμηθέας
Stoiximan.gr Basket League
18:30 Eurosport 2
Σνόουμπορντ: Παγκόσμιο κύπελλο
Snowmass, USA
19:00 FOX Sports
Seton Hall - Georgetown
NCAA
19:15 COSMOTE SPORT 7 HD
Ιστανμπούλ Μπουγιουκσεχίρ - Φενέρμπαχτσε
Basketball Super League
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ - Ατλέτικο Μαδρίτης
La Liga
19:30 Novasports 4HD
Νότιγχαμ Φόρεστ - Άστον Βίλα
Championship
19:30 Novasports 2HD
Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός
Super League Σουρωτή
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Λειψία - Σάλκε
Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ - Έβερτον
Premier League
20:30 ΕΡΤ2
Ολυμπιακός - Ανόβερο
Champions League
21:00 Novasports 1HD
Μονπελιέ - Μονακό
Ligue 1
21:00 FOX Sports
Xavier - Creighton
NCAA
21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπολόνια - Ρέτζο Εμίλια
Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Ντεπορτίβο λα Κορούνια - Βαλένθια
La Liga
22:00 Eurosport 2
Σνόουμπορντ: Παγκόσμιο κύπελλο
Snowmass, USA
22:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Μπράγκα - Μπενφίκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
23:35 FOX Sports
Eagles - Falcons
NFL Playoffs
00:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Σάρλοτ Χόρνετς - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ
ΝΒΑ
03:00 FOX Sports
Patriots - Titans
NFL Playoffs