Πανιώνιος-ΠΑΟΚ: Οι διαμαρτυρίες των γηπεδούχων και το γκολ του Ίνγκασον (video+photos)

«Φωνές» από τον Πανιώνιο για τον Κουμπαράκη στο πρώτο ημίχρονο, γκολ για τον ΠΑΟΚ από τον Ίνγκασον πολύ νωρίς στο δεύτερο.

Ο Πανιώνιος στάθηκε εξαιρετικά στο πρώτο ημίχρονο κόντρα στον ΠΑΟΚ στη Νέα Σμύρνη και μάλιστα ήταν κι επικίνδυνος επιθετικά. Οι «κυανέρυθροι» είχαν παράπονα από κάποιες αποφάσεις του Κουμπαράκη, όπως αυτή του 28’ όπου υπάρχει τράβηγμα του Μάτος στον Τσιλούλη σε αντεπίθεση αλλά δεν δόθηκε φάουλ, ένα πάτημα του Γιαννούλη στον Μασούρα αλλά και το τάκλιν του Μίσιτς στον Κόρμπο που δεν τιμωρήθηκε με κίτρινη κάρτα. Μάλιστα από αυτό το φάουλ, ο Αραμπούλι ανάγκασε τον Ζίβκοβιτς σε τρομερή επέμβαση στη λήξη του ημιχρόνου.

Με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, ο Φερέιρα πέρασε στο ματς τον Αντελίνο Βιεϊρίνια και ο ΠΑΟΚ… ξύπνησε. Οι Θεσσαλονικείς μπήκαν πολύ δυνατά στο παιχνίδι και στην πρώτη καλή στημένη μπάλα, ο Ίνγκασον δεν έχασε την ευκαιρία και έδωσε προβάδισμα στον «δικέφαλο του Βορρά». Δείτε το photostory, τις αμφισβητούμενες φάσεις και το γκολ των φιλοξενούμενων…

ΑΕΚ: Ανοίγει τις πύλες του το Μουσείο Ιστορίας | Τα ωράρια λειτουργίας κι οι τιμές των εισιτηρίων
Πόλο: Διπλή πρόκριση για τον Υδραϊκό
Ρέντη: Διάλογος-σοκ ανήλικων συλληφθέντων - Καμαρώνει που τον περιμένουν στις φυλακές Αυλώνα!
Euroleague: «Καταιγίδα» η Ρεάλ, εύκολα το 1-0! – Highlights και τηλεοπτικό πρόγραμμα