ΑΕΚ Β - Ολυμπιακός Β: Αριστερό φαρμάκι και ανατροπή με ασύλληπτα γκολ από τον Λιάτσο (videos)

Ο Ολυμπιακός ανέτρεψε πριν τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου το προβάδισμα της ΑΕΚ με 1-0.

Συναρπαστικό σε εξέλιξη ήταν το πρώτο ημίχρονο του ντέρμπι των β' ομάδων ΑΕΚ - Ολυμπιακός για τη Super League 2.

Από νωρίς το ματς πήρε φωτιά με το πέναλτι που δόθηκε υπέρ της Ένωσης, για το 1-0.

Ωστόσο, ο Ολυμπιακός έμεινε στο γήπεδο και αντέδρασε. Ανέτρεψε το σκορ πριν από το τέλος του πρώτου ημιχρόνου με δύο γκολάρες του Χρήστου Λιάτσου.

Ο νεαρός άσος των «ερυθρόλευκων» βρήκε δύο φορές τον δρόμο προς τα δίχτυα της ΑΕΚ με δύο βολίδες με το αριστερό.