Ηρακλής Ψαχνών: Τσούτσης και… επίσημα

Κάτοικος… Εύβοιας με κάθε… επισημότητα είναι από την Τετάρτη (28/8) ο Αλέξανδρος Τσούτσης.

Όπως σας έχουμε ενημερώσει και με προηγούμενο ρεπορτάζ, ο Έλληνας ποδοσφαιριστής έχει συμφωνήσει σε όλα με τον Ηρακλή Ψαχνών και το πρωί της Τετάρτης… ήρθε και η επίσημη ανακοίνωση από τους νησιώτες.

Αναλυτικά, στην ανακοίνωση αναφέρεται:

«Η ΠΑΕ Ηρακλής Ψαχνών γνωρίζει ότι ο ποδοσφαιριστής Τσούτσης Αλ., ο οποίος την τελευταία αγωνιστική περίοδο αγωνίσθηκε στον Πανσερραϊκό, υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας με την ομάδα μας.

Επίσης γνωρίζουμε ότι την Κυριακή 01-09-2013 και ώρα 19:00 στο Δημοτικό Στάδιο Ψαχνών θα διεξαχθεί φιλικός αγώνας μεταξύ των ομάδων Ηρακλής Ψαχνών-Α.Ε. Κηφισιά».

Ευχαριστήρια ανακοίνωση…

Τέλος, η διοίκηση του Ηρακλή Ψαχνών εξέδωσε ευχαριστήρια ανακοίνωση πως τον ΑΟ Αυλωναρίου για τη φιλοξενία που έχει η ομάδα στο 6ο τουρνουά «Ν. Κούκης».

Αναλυτικά: «Ο Πρόεδρος, το Δ.Σ. και όλο το ποδοσφαιρικό τμήμα της ΠΑΕ Ηρακλής Ψαχνών, ευχαριστούμε την διοίκηση του Α.Ο. Αυλωναρίου για την θερμή της φιλοξενία στο 6ο τουρνουά "Ν.ΚΟΥΚΗΣ". Επίσης ευχαριστούμε όλους τους φιλάθλους που παρευρέθηκαν για το αυθόρμητο χειροκρότημά τους προς την ομάδα μας».

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα