Αφηνιασμένος Μουρίνιο | Αποβλήθηκε σε 50 δευτερόλεπτα κι επιτέθηκε σε τέταρτο και διαιτητή (video)

Η Ρόμα έκανε κακό πρώτο 60λεπτο στην έδρα της Κρεμονέζε, βρέθηκε να χάνει με 1-0 και ο Ζοζέ Μουρίνιο ξέσπασε στον διαιτητή και τον τέταρτο για τις αποφάσεις τους, με αποτέλεσμα να αποβληθεί.

Ένα καταπληκτικό γκολ του Τσατζού από τα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης έδωσε προβάδισμα στην Κρεμονέζε και δυσκόλεψε τις προσπάθειες της Ρόμα.

Οι τζιαλορόσι ήταν έξαλλοι με κάποιες αποφάσεις του διαιτητή στο πρώτο ημίχρονο, ενώ λίγο μετά την έναρξη του δευτέρου μέρους ήταν σειρά του Ζοζέ Μουρίνιο να... εκραγεί και να τα χώσει άγρια σε τέταρτο και διαιτητή.

Με αποτέλεσμα την αποβολή του, 50 δεύτερα μετά την έναρξη του β' ημιχρόνου και νέα έκρηξη πριν από το ντέρμπι της Κυριακής (5/3) με τη Γιουβέντους.