Live Chat τα αποτελέσματα σε Super League 2 και Γ’ Εθνική

Παρακολουθήστε ζωντανά στο Onsports την εξέλιξη των αγώνων σε Super League 2 και Γ’ Εθνική.

Με δυνατές αναμετρήσεις διεξάγεται σήμερα η δράση σε Super League 2 και Γ’ Εθνική. Στη Super League 2 ανοίγει η αυλαία της 21ης αγωνιστικής με τρεις αναμετρήσεις, ενώ για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής διεξάγονται δύο παιχνίδια.

Τα παιχνίδια στη Super League 2 αρχίζουν στις 14:45 και στη Γ’ Εθνική η σέντρα είναι στις 15:00, με το Onsports να σας ενημερώνει για την εξέλιξή τους.

Μπείτε και σχολιάστε στο live chat του Onsports

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»