La Liga: Ένα στην αρχή ένα στο τέλος και Βιγιαρεάλ-Σοσιεδάδ 1-1! (Video+Photos)!

La Liga: Ισοπαλία για Βιγιαρεάλ και Σοσιεδάδ, με τους γηπεδούχους να προηγούνται νωρίς και τους Βάσκους να ισοφαρίζουν στις καθυστερήσεις!

Αποτέλεσμα που δεν άρεσαν σε καμία απ’ τις δύο ομάδες, ήταν το 1-1 ανάμεσα σε Βιγιαρεάλ και Ρεάλ Σοσιεδάδ. Το «κίτρινο υποβρύχιο» διατήρησε τη διαφορά του απ’ τους Βάσκους που είναι ακριβώς από πίσω του στη βαθμολογία, όμως ισοφαρίστηκε στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων κι έχασε την ευκαιρία να ξεφύγει!

Με το… καλησπέρα η ομάδα του Ουνάι Έμερι μπήκε μπροστά στο σκορ. Και με τι γκολ! Ο Παρέχο με… σουτάρα έξω απ’ την περιοχή, έστειλε την μπάλα στο «παραθυράκι» της εστίας της Σοσιεδάδ ανοίγοντας το σκορ στο 3’!

Το 1-0 διατηρήθηκε μέχρι τα τελευταία λεπτά. Κι εκεί που η Βιγιαρεάλ πίστεψε πως θα σημειώσει μια σημαντική νίκη, η Σοσιεδάδ είπε την τελευταία κουβέντα!

Στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων της αναμέτρησης, ο Ισάκ (είχε δοκάρι στο πρώτο μέρος) μετά από φάση διαρκείας έπιασε κι αυτός εξαιρετικό σουτ και έκανε το 1-1! Αποτέλεσμα που «σφράγισε» τις προσπάθειες των δύο ομάδων.

Ουέσκα 16

Euroleague: «Καταιγίδα» η Ρεάλ, εύκολα το 1-0! – Highlights και τηλεοπτικό πρόγραμμα
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: «Μπλόκο» της ΕΛΑΣ στη συγκέντρωση φίλων της «Ένωσης» στο ξενοδοχείο της ομάδας!
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο Τερίμ θα περιμένει τον Μπερνάρ μέχρι την τελευταία στιγμή
Παναθηναϊκός AKTOR: "Πληγώθηκε" από τα λάθη του και από τους διαιτητές και break η Μακάμπι