La Liga: Ξέσπασε και επέστρεψε στις νίκες η Μπαρτσελόνα (videos)

Η Μπαρτσελόνα μετά τις συνεχόμενες γκέλες επικράτησε 4-1 της Βιγιαρεάλ εκτός έδρας και επέστρεψε στις νίκες

Το αυτογκόλ του Τόρες στο τρίτο λεπτό του αγώνα, τους έβαλε από νωρίς μπροστά στο σκορ, αλλά η Βιγιαρεάλ, έφερε το παιχνίδι στα ίσα στο 14’, με τον Μορένο.

Έξι λεπτά αργότερα, η Μπαρτσελόνα ξαναπήρε το προβάδισμα, χάρη σε τέρμα του Σουάρες και στο στο 45’, ο Γκριεζμάν, με ένα πολύ ωραίο τέρμα, διαμόρφωσε το 1-3.

Στο δεύτερο μέρος, η Μπαρτσελόνα κράτησε τον έλεγχο και μάλιστα, στο 86ο λεπτό, σκόραρε για τέταρτη φορά, με τον Ανσού Φατί.

ΠΑΟΚ: Πέθανε ο Νίκος Τζαντζαράς
LIVE Euroleague: Ο «τελικός» για το Final Four του Παναθηναϊκού AKTOR κόντρα στη Μακάμπι Τελ Αβίβ
Παναθηναϊκός Aktor: Στο ΟΑΚΑ για τον... τελικό ο Δ. Γιαννακόπουλος
Παναθηναϊκός: Ατομικό για Μπερνάρ και Ιωαννίδη