Κύπελλο Ελλάδας: Σιδηρόπουλος στο ΠΑΟΚ - Άρης
3 SHARES

Κύπελλο Ελλάδας: Σιδηρόπουλος στο ΠΑΟΚ - Άρης

Ο Τάσος Σιδηρόπουλος θα διευθύνει το ντέρμπι της 1ης αγωνιστικής των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδας μεταξύ του ΠΑΟΚ και του Άρη στην Τούμπα.

Ο «Δικέφαλος του Βορρά» υποδέχεται το απόγευμα της Τετάρτης (26/9) στις 19:00 τους «κίτρινους» στο ντέρμπι της Θεσσαλονίκης για τον 4ο όμιλο του δεύτερου τη τάξει θεσμού του ελληνικού ποδοσφαίρου και η ΚΕΔ όρισε τον ρέφερι από τα Δωδεκάνησα.

Παράλληλα, ο Θανάσης Τζήλος από την Λάρισα θα είναι στο ματς της ΑΕΚ με την Λαμία, το βράδυ της Τετάρτης (26/9) στις 21:30 στο ΟΑΚΑ, ενώ στο ματς της Πέμπτης (27/9) του Ολυμπιακού με τον Λεβαδειακό (21:30) θα είναι ο Άγγελος Ευαγγέλου και στο παιχνίδι του Παναιτωλικού με τον Παναθηναϊκό, την ίδια μέρα (27/9, 19:00) ορίστηκε ο Μανώλης Σκουλάς από την Θεσσαλία.

Συνοπτικά, οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής του Κυπέλλου Ελλάδας:

Τρίτη 25 Σεπτεμβρίου

16:30 Βόλος - Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Βογιατζής (Καρδίτσας), Καλύβας (Φθιώτιδας)
4ος: Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας)

16:30 ΟΦ Ιεράπετρας - ΑΟΧ/Κισσαμικός
Διαιτητής: Κάτοικος (Αθηνών)
Βοηθοί: Γαρεφαλάκης, Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

16:30 Απόλλων Παραλιμνίου - Τρίκαλα
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νταβέλας, Τοροσιάδης (Μακεδονίας)
4ος: Μαμασούλας (Μακεδονίας)

16:30 Ηρόδοτος - Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Κολυτάς (Λασιθίου)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κοκμοτός (Ρεθύμνου)
4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

19:00 Αστέρας Τρίπολης - Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Κουρομπύλια (Δυτ. Αττικής), Σαμοΐλης (Αθηνών)
4ος: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)

21:30 Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Κουμπαράκης (Θράκης)
Βοηθοί: Τζιότζιος (Θράκης), Νικολακάκης (Ηρακλείου)
4ος: Μανούχος (Αργολίδας)

Τετάρτη 26 Σεπτεμβρίου

16:30 Ξάνθη - ΟΦΗ
Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Νικολαΐδης, Πάτρας (Μακεδονίας)
4ος: Κοτσάνης (Δράμας)

16:30 Αήττητος Σπάτων - Εργοτέλης
Διαιτητής: Νταούλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Ψήλος (Λέσβου), Νικολάου (Αθηνών)
4ος: Στάμος (Αθηνών)

19:00 Νίκη Βόλου - Κέρκυρα
Διαιτητής: Πανυτσίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Παπαδάκης, Γιάντσης (Ημαθίας)
4ος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

19:00 ΠΑΟΚ - Άρης
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)
Βοηθοί: Κωσταράς (Αιτωλοακαρνανίας), Απτόσογλου (Αθηνών)
4ος: Σέζος (Κιλκίς)

21:30 ΑΕΚ - Λαμία
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Κωνστάντιος (Ευβοίας), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
4ος: Λάμπρου (Ευβοίας)

Πέμπτη 27 Σεπτεμβρίου

16:30 Θύελλα Καμαριού - Ηρακλής
Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Νιδριώτης (Αθηνών)
4ος: Λεμπέσης (Πειραιά)

16:30 Άρης Αβάτου - Παναχαϊκή
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος Σάββας (Έβρου)
Βοηθοί: Διαμαντής, Τερζόπουλος (Έβρου)
4ος: Γεωργιτσόπουλος (Δράμας)

19:00 Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός
Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Σάββας (Σερρών), Χατζηνάκος (Δράμας)
4ος: Φωτιάδης (Καστοριάς)

19:00 Πανιώνιος - ΑΕΛ
Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Σινιοράκης (Χανίων), Δίπλαρης (Καρδίτσας)
4ος: Γρατσάνης (Τρικάλων)

21:30 Ολυμπιακός - Λεβαδειακός
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)
Βοηθοί: Φωτόπουλος (Αθηνών), Κολοσιώνης (Αιτωλοακαρνανίας)
4ος: Βρέσκας (Πιερίας)

Παίζουμε μπαλίτσα και στο Instagram. Ακολούθησέ μας!

Ξανθη: Χωρίς Καμαρά και Μπαξεβανίδη με ΠΑΟΚ
Ξανθη: Χωρίς Καμαρά και Μπαξεβανίδη με ΠΑΟΚ
Ο Μπαλοτέλι ετοίμαζε μεγάλη πλάκα με Ράσφορντ στην Παρί!
Ο Μπαλοτέλι ετοίμαζε μεγάλη πλάκα με Ράσφορντ στην Παρί!
Προλαβαίνει Γιουνάιτεντ ο Σουάρες
Προλαβαίνει Γιουνάιτεντ ο Σουάρες
Υποψήφια στις Δημοτικές Εκλογές η σύντροφος του Νίκου Παππά, Μαρία Λαθούρη
Υποψήφια στις Δημοτικές Εκλογές η σύντροφος του Νίκου Παππά, Μαρία Λαθούρη

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies