Κεραυνός Θεσπρωτικού – Δόξα Κρανούλας 2-2

Τον βαθμό της ισοπαλίας (2-2) κατάφερε να πάρει ο Κεραυνός Θεσπρωτικού, αν και είχε βρεθεί να χάνει 2-0 από τη Δόξα Κρανούλας.

Στο πρώτο ημίχρονο οι γηπεδούχοι πίεζαν για το γκολ, αλλά δεν μπόρεσαν να σκοράρουν. Και λίγο μετά την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, από πλάγιο άουτ του Γκόλια, ο Νασούλης με κεφαλιά το έκανε 0-1. Στο 64’ σε μια παρόμοια φάση, ο Γκόλιας εκτέλεσε ξανά το άουτ, με τον Γκέκα να πιάνει την κεφαλιά για το 0-2 της Δόξας Κρανούλας.

Η αντίδραση του Κεραυνού ήταν άμεση και στο 72’ ο Σιδηρόπουλος μείωσε σε 1-2, και στο 83’ ο Ρακόπουλος ισοφάρισε σε 2-2.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ (Βαγγέλης Φίντζος): Λέκκος, Ρακόπουλος, Κωστακιώτης, Μακρής (60’ Κατσαρός), Μπουρδούβαλης, Κούσης Σπ., Νικολάου, Κούσης Στ. (74’ Δήμος), Αντωνλιου, Κολιός Γ., Κολιός Π. (65’ Σιδηρόπουλος)

ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ (Ανέστης Ζώης): Αρχοντάκης, Κλείτσας (46’ Χάιδος), Ασωνίτης, Γιαννούσης, Νασούλης, Γκόλιας, Μαρμούτας, Τάτσης, Τσουμάνης, Γκέγκα, Σκλιβανίτης (80’ Μπάγιας)

ΠΗΓΗ: Prevezasports.gr