ΑΟ Κάστωρ - Ολυμπος Λεπτ. 1-1

Ισόπαλοι 1-1 αναδείχτηκαν Κάστορας και Ολυμπος Λεπτοκαρυάς, αν και οι δύο ομάδες θα ήθελαν τη νίκη.

Το πρώτο ημίχρονο κύλησε χωρίς ιδιαίτερες συγκινήσεις, με τον αγωνιστικό χώρο να είναι βαρύς από τη βροχή και να δυσκολεύει τις προσπάθειες των ποδοσφαιριστών. Στο δεύτερο ημίχρονο, ο Τσατσάκης άνοιξε το σκορ για τους «βυσσινί» στο 53’, αλλά στο 83’ ο Μιχαλήτσιος με κεφαλιά «τσίμπησε» τον βαθμό της ισοπαλίας για τον Ολυμπο.

ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ: Κωνσταντινίδης, Καραμαλής (65’ Μουρατίδης), Δινάδης, Σιοπόβου, Μπούρκας (83’ Τσεμπερίδης), Νασιόπουλος, Καλύβας, Στεργίου, Μαλεγκάνος, Θεοδωρίδης (70’ Αργυρός), Τσατσάκης

ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ: Χατζημηνάς, Σιαμήτρας (70’ Μπακάλης), Κεστελίδης, Χατζής, Τιούτιος, Κατσαρός, Σαμανίδης, Λύρας (73’ Μαυρομάτης), Γούλας, Μιχαλήτσιος, Μυστρίδης (90’ Αρβανίτης)

Serie A: «Κλείδωσε» και μαθηματικά την παραμονή της η Βερόνα
Basket League, Άρης – Προμηθέας 89-85: «Ζωντανός» στην παράταση και Game 3!
Παναθηναϊκός AKTOR: Ο Γιαννακόπουλος παρέθεσε δείπνο στην ομάδα πριν το Euroleague Final Four 2024
Ολυμπιακός: Ο Μασεράνο κάλεσε τον Έσε στην εθνική Αργεντινής Κ23