Όλυμπος Κέρκυρας-Πίνδος Κόνιτσας 0-0

Σε ένα ισορροπημένο παιχνίδι Όλυμπος και Πίνδος δεν κατάφεραν να πάρουν αμφότερες τους τρεις βαθμούς της νίκη και μοιράστηκαν από ένα βαθμό σε αυτό το «στείρο» 0-0.

Όσο αναφορά το ματς, οι δύο ομάδες είχαν από ένα ημίχρονο η κάθε μια. Στο πρώτο ημίχρονο ο Όλυμπος ήταν αυτός που μπήκε πιο δυνατά στο ματς ωστόσο δεν κατάφερε να μετουσιώσει κάποια από τις ευκαιρίες του σε γκολ. Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα της Κόνιτσας ήταν αυτή που πήρε τα ηνία του αγώνα. ωστόσο ούτε εκείνη κατάφερε να σκοράρει και έτσι μοιραία ήρθε αυτή η «λευκή» ισοπαλία.

ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ: Λιάσκος, Κολόσης (33΄ Νίκου), Πολύζος, Κουλούρης, Παππάς Αν., Βλάσης, Παππάς Δ. (46΄ Τσεβανίδης), Γραμμένος, Ίωνας, Μπούας, Μαλάμος (60΄ Παππάς Α.).

ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ: Καϊσίδης, Βλάχος, Χαλούλος (88΄ Μούρας), Βαζάτης, Μπονόβας, Μωυσιάδης (51΄ Μπαμπούλιας), Γιάτσε, Κυρτσόγλου, Σιώτας, Δημόπουλος (26΄ λ.τρ. Γερονάτσιος), Μουρεχίδης.

Ως πότε μπορούν να κάνουν διακοπές όσοι πήραν επιταγές κοινωνικού τουρισμού για το 2023
Premier League: Συνέχεια στο… μαρτύριο της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Serie A: Βήμα Champions League η Αταλάντα
Ολυμπιακός: Πονοκέφαλος με Ορτέγκα ενόψει Άστον Βίλα