Ιαπωνία

Στην εντατική ο πρώην τεχνικός της Μίλαν Αλμπέρτο Τζακερόνι

Περιπέτεια για τον Αλμπέρτο Τζακερόνι, έπειτα από πτώση.
Μουντιάλ 2022: Έγραψε ιστορία ο Λιβάκοβιτς - Ο τρίτος με τρεις αποκρούσεις πέναλτι (video)

Μουντιάλ 2022: Ο Λιβάκοβιτς έμεινε στην ιστορία των Παγκοσμίων Κυπέλλων…
Μουντιάλ 2022 - Ιαπωνία-Κροατία 1-3 (πεν., 1-1 κ.α. και παρ.): Τα highlights του αγώνα (video)

Μουντιάλ 2022: Τα highlights της αναμέτρησης Ιαπωνία-Κροατία που κρίθηκε στα…
Μουντιάλ 2022 - Ιαπωνία-Κροατία 1-3 πεν. (1-1 κ.α.,παρ.): Με ήρωα Λιβάκοβιτς στους «8» (vids-pics)

Μουντιάλ 2022: Ο Λιβάκοβιτς απέκρουσε τρία πέναλτι κι έστειλε την…
Live Chat Ιαπωνία-Κροατία 1-3 (πεν.τελικό, 1-1 κ.α. και παρ.)

Μουντιάλ 2022: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση Ιαπωνία-Κροατία από…
Μουντιάλ 2022: Ισοφάρισε 1-1 με κεφαλιά-οβίδα ο Πέρισιτς για την Κροατία!

Μουντιάλ 2022: Ο Πέρισιτς στο 55' ισοφάρισε σε 1-1 για…
Μουντιάλ 2022: Άνοιξε το σκορ με Μαέντα η Ιαπωνία κόντρα στην Κροατία! (video)

Μουντιάλ 2022: Η Ιαπωνία στο 43' έκανε το 1-0 με…
Μουντιάλ 2022: Απείλησε ο Τανιγκούτσι, άγγιξε το 1-0 για την Κροατία ο Πέρισιτς (vids)

Μουντιάλ 2022: Από μία μεγάλη ευκαιρία είχαν Ιαπωνία και Κροατία.
Μουντιάλ 2022: Ασιατικές δοκιμασίες για Βραζιλία και Κροατία - Το πρόγραμμα του Παγκοσμίου Κυπέλλου

Μουντιάλ 2022: Τα δύο επόμενα «εισιτήρια» των προημιτελικών θα δοθούν…
Μουντιάλ 2022: Το video που είδαν στο VAR και μέτρησε το γκολ της Ιαπωνίας (Video)

Μουντιάλ 2022: Η FIFA δημοσιοποίησε το video που έλεγξαν στο…
Μουντιάλ 2022 - Ιαπωνία-Ισπανία 2-1: Τα highlights από την επική νίκη των «Σαμουράι» (video)

Μουντιάλ 2022: Δείτε πως η Ιαπωνία λύγισε 2-1 την Ισπανία…
Μουντιάλ 2022: Μαρόκο-Ισπανία και Ιαπωνία-Κροατία στους «16» - Το πανόραμα του Παγκοσμίου Κυπέλλου

Μουντιάλ 2022: Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες, το πρόγραμμα και τα επόμενα…
Μουντιάλ 2022: Ατελείωτο μεθύσι χαράς στην Ιαπωνία (video)

Μουντιάλ 2022: Οι Ιάπωνες πανηγύρισαν με την ψυχή τους τη…
Μουντιάλ 2022 - Ιαπωνία-Ισπανία 2-1: Απίθανοι «Σαμουράι» τρέλαναν τον πλανήτη (vids+pics)

Μουντιάλ 2022: Η Ιαπωνία με νέα ανατροπή νίκησε 2-1 την…
Live Chat Ιαπωνία-Ισπανία 2-1 (Τελικό)

Μουντιάλ 2022: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση Ιαπωνία-Ισπανία στο…