Καισαριάνη-Κοψαχείλα 6-0

Εντυπωσιακή νίκη για τον ΓΣ Καισαριανής επί της Κοψαχείλας, για την 25η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β’ ΕΠΣΑ, στο δεύτερο όμιλο.

Αν και το πρώτο ημίχρονο δεν είχε το ρυθμό που να σε προϊδέαζε για το τι θα ακολουθήσει, οι γηπεδούχοι επικράτησαν πολύ άνετα της ήδη καταδικασμένης σε υποβιβασμό Κοψαχείλας. Στο πρώτο μέρος λοιπόν, ο Τσίρος στο 20’ άνοιξε το σκορ, και στη συνέχεια στην επανάληψη ήρθε… η «βροχή» των γκολ.

Ο Μ. Γκιόκα στο 46’ έκανε το 2-0 και με τη συμπλήρωση μιας ώρας αγώνα ακολούθησαν τέσσερα διαδοχικά γκολ από Ντακόβ, Σάββα, Μ. Γκιόκα και Ζάχο ως το 75’ για να διαμορφωθεί το τελικό αποτέλεσμα. Χωρίς προβλήματα η διαιτησία των κ.κ. Κόλλια, Τζελέπη και Παπανικολάου.

ΓΣ Καισαριανής: Καντάνης, Μαθιουδάκης (70’ Σιαπλαούρας), Σάββα, Κρασσάς, Μυλωνάς, Γουρλιώτης (52’ Ντακόβ), Μπεκατώρος (63’ Ζάχος), Βουτυράς, Γκιόκα Μ., Γκιόκα Λ., Τσίρος

Κοψαχείλα: Τριάντος, Παπαδάκης, Ρίζος, Γιάκαλος, Τσάγκαρης, Πολίτης, Μαρκατζίνος (46’ Τοσικά), Κουγιούς, Σφακιανός, Γκρίτζαλης, Νικολάου

Τζόκερ: Νέο τζακ ποτ - Πόσα χρήματα θα μοιράσει το Μ. Σάββατο
Euroleague, Ολυμπιακός - Μπαρτσελόνα: Οι διαιτητές για το Game 4 στο ΣΕΦ