ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (23-24/2)

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (23-24/2)

Η ΕΠΣ Αθήνας ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τους διαιτητές που ορίστηκαν να διευθύνουν τις αναμετρήσεις που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (23-24/2) σε Α', Β' και Γ' κατηγορία.

Αναλυτικά:

Α΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.
2. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΤΖΑΚΟΣ Ε.
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ.
4. ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
5. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.
6. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
7. ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΠΑΠΠΑΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.
8. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.

Α΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
10. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/02/13 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.
11. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.
12. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ.
13. ΠΑΠΑΓΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
14. ΑΤΤΙΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
15. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
16. ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.
17. ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη 27/02/13 15:00

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.
19. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
20. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 24/02/13 11:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ.
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ Ν. ΗΣΤ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ.
22. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 24/02/13 15:00 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΑΣΠΡΟΣ Σ.
23. ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ Ν. ΗΣΤ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ.
25. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.
27. ΒΥΡΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 23/02/13 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.
28. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
29. ΚΟΥΚΑΚΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
30. Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.
31. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.
32. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.
33. ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
35. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.
36. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε.
37. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
38. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΠΑΛΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
39. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.
40. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.
41. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΑΔΔΑΣ Π.
43. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.
44. ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΜΑΝΘΟΣ Α., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΔΡΑΚΟΣ Γ.
45. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΧΙΤΟΥ Σ.
46. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΠΥΡΟΣ Β., ΣΤΑΙΚΟΣ Κ.
47. ΠΛΑΤΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.
48. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΜΠΥΡΟΣ Β.
50. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 24/02/13 09:30 ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.
51. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.
52. ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ.
53. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.
54. ΠΟΨ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 24/02/13 13:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
55. ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 24/02/13 15:00 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Β.

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
57. ΜΑΡΟΥΣΙ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 23/02/13 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΜΕΞΗΣ Θ.
58. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 24/02/13 09:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
59. ΑΡΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 24/02/13 11:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.
60. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 24/02/13 12:00 ΚΙΟΣΕΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
61. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY. Κυριακή 24/02/13 15:00 ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
62. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 24/02/13 15:00 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Νίκη ανάσα για την Τρουά
Νίκη ανάσα για την Τρουά
Νέο κάζο για την Ίντερ (video)
Νέο κάζο για την Ίντερ (video)
Επική ανατροπή για την Βαλένθια (video)
Επική ανατροπή για την Βαλένθια (video)
Τυχερή η Γιουνάιτεντ, η Λέστερ απειλεί την Τσέλσι
Τυχερή η Γιουνάιτεντ, η Λέστερ απειλεί την Τσέλσι
Καιρός: Ποιοι δρόμοι είναι κλειστοί
Καιρός: Ποιοι δρόμοι είναι κλειστοί
Καθαρά Δευτέρα - Οι μετεωρολόγοι προειδοποιούν για τον καιρό: Προσοχή!
Καθαρά Δευτέρα - Οι μετεωρολόγοι προειδοποιούν για τον καιρό: Προσοχή!
Ίμια: Επικίνδυνο παιχνίδι στο Αιγαίο - Οι εννέα φωτογραφίες του «Γαύδος» που «καίνε» τους Τούρκους
Ίμια: Επικίνδυνο παιχνίδι στο Αιγαίο - Οι εννέα φωτογραφίες του «Γαύδος» που «καίνε» τους Τούρκους
Προκλητική απάντηση του τουρκικού ΥΠΕΞ: Λογικευτείτε κ. Κοτζιά, ξεπερνάτε τα όρια
Προκλητική απάντηση του τουρκικού ΥΠΕΞ: Λογικευτείτε κ. Κοτζιά, ξεπερνάτε τα όρια

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης