Συκάμινο- Σταμάτα  0-1

Συκάμινο- Σταμάτα 0-1

Αρκετό ώστε να δώσει στην ομάδα του τους τρεις βαθμούς της νίκης, αποσείκτηκε το γκολ του Οσμάνα στο 35ο λεπτό.

Με μεγάλο πρωταγωνιστή και σκόρερ του μοναδικού τέρματος του αγώνα τον Οσμάνα, η Σταμάτα πήρε μεγάλη εκτός έδρας νίκη απέναντι στο Συκάμινο με 1-0.
Το γκολ που έκρινε τον αγώνα σημείωσε με ωραίο πλασέ στην κίνηση ο Οσμάνας στο 35ο λεπτό της αναμέτρησης. Οι γηπεδούχοι προσπάθησαν να ισοφαρίσουν όμως η καλή αμυντική λειτουργία της Σταμάτας δεν άφησε περιθώρια για διαφορετικό αποτέλεσμα.

ΣΥΚΑΜΙΝΟ: Οσμάν, Γκας, Κανάρης, Γκανούδης, Σουβατζής, Μπάννας, Φυλλής, Καράβαλος, Τζεβελέκος Ε.,(46’Τζεβελέκος .Κ)., Βίνου, Δημητριάδης

ΣΤΑΜΑΤΑ:Πετράκης, Ντούμπια, Κολώτας, Παπαδάκης, Πέπας, Μπόρα(75΄Τσόλας), Καυγαλάκης(80΄ Γεροστάθης), Βουσμάνας, Καλογύρου, Οσμάνας, Τσεβάς(90΄Γούναρης

Αταμάν: “Έχω εμπιστοσύνη στους παίκτες μου, μπορούμε να κερδίσουμε”
Τζόκερ: Νέο τζακ ποτ - Πόσα χρήματα θα μοιράσει το Μ. Σάββατο
Euroleague, Ολυμπιακός - Μπαρτσελόνα: Οι διαιτητές για το Game 4 στο ΣΕΦ