Η κλήρωση του Β’ Ομίλου Βορρά
SHARE

Η κλήρωση του Β’ Ομίλου Βορρά

Έγινε σήμερα (26/08), στο ΕΓ Μίκρας, η κλήρωση των αγώνων του νέου πρωταθλήματος του Β’ Ομίλου Βορρά της Γ’ Εθνικής.

Οι αγώνες θα ξεκινήσουν στις 23 Οκτωβρίου και θα ολοκληρωθούν 22 αγωνιστικές μετά, στις 6 Μαΐου. Το πρόγραμμα καθορίστηκε ως εξής:

1η Αγωνιστική (23/10/11)

Κομοτηνή-Ελευθερούπολη

Αργοναύτης-Κένταυρος

Δόξα Πεύκων-Μαντουλίδης

Τιτάνες Δράμας-Ευρώπη 87

Ιωνικός Ιωνίας-Απόλλων Καλ.

Μ. Αλέξανδρος-Ορφέας Ν. Σκοπού

2η Αγωνιστική (30/10/11)

Κένταυρος-Κομοτηνή

Μαντουλίδης-Αργοναύτης

Ευρώπη 87-Δόξα Πεύκων

Απόλλων Καλ.-Τιτάνες Δράμας

Ορφέας Ν. Σκοπού-Ιωνικός Ιωνίας

Ελευθερούπολη-Μ. Αλέξανδρος

3η Αγωνιστική (06/11/11)

Κομοτηνή-Μαντουλίδης

Αργοναύτης-Ευρώπη 87

Δόξα Πεύκων-Απόλλων Καλ.

Τιτάνες Δράμας-Ορφέας Ν. Σκοπού

Ιωνικός Ιωνίας-Μ. Αλέξανδρος

Ελευθερούπολη-Κένταυρος

4η Αγωνιστική (13/11/11)

Ευρώπη 87-Κομοτηνή

Απόλλων Καλ.-Αργοναύτης

Ορφέας Ν. Σκοπού-Δόξα Πεύκων

Μ. Αλέξανδρος-Τιτάνες Δράμας

Ιωνικός Ιωνίας-Ελευθερούπολη

Μαντουλίδης-Κένταυρος

5η Αγωνιστική (27/11/11)

Κομοτηνή-Απόλλων Καλ.

Αργοναύτης-Ορφέας Ν. Σκοπού

Δόξα Πεύκων-Μ. Αλέξανδρος

Τιτάνες Δράμας-Ιωνικός Ιωνίας

Ελευθερούπολη-Μαντουλίδης

Κένταυρος-Ευρώπη 87

6η Αγωνιστική (04/12/11)

Ορφέας Ν. Σκοπού-Κομοτηνή

Μ. Αλέξανδρος-Αργοναύτης

Ιωνικός Ιωνίας-Δόξα Πεύκων

Τιτάνες Δράμας-Ελευθερούπολη

Απόλλων Καλ.-Κένταυρος

Ευρώπη 87-Μαντουλίδης

7η Αγωνιστική (11/12/11)

Κομοτηνή-Μ. Αλέξανδρος

Αργοναύτης-Ιωνικός Ιωνίας

Δόξα Πεύκων-Τιτάνες Δράμας

Ελευθερούπολη-Ευρώπη 87

Κένταυρος-Ορφέας Ν. Σκοπού

Μαντουλίδης-Απόλλων Καλ.

8η Αγωνιστική (18/12/11)

Ιωνικός Ιωνίας-Κομοτηνή

Τιτάνες Δράμας-Αργοναύτης

Δόξα Πεύκων-Ελευθερούπολη

Μ. Αλέξανδρος-Κένταυρος

Ορφέας Ν. Σκοπού-Μαντουλίδης

Απόλλων Καλ.-Ευρώπη 87

9η Αγωνιστική (08/01/12)

Κομοτηνή-Τιτάνες Δράμας

Αργοναύτης-Δόξα Πεύκων

Ελευθερούπολη-Απόλλων Καλ.

Κένταυρος-Ιωνικός Ιωνίας

Μαντουλίδης-Μ. Αλέξανδρος

Ευρώπη 87-Ορφέας Ν. Σκοπού

10η Αγωνιστική (15/01/12)

Δόξα Πεύκων-Κομοτηνή

Αργοναύτης-Ελευθερούπολη

Τιτάνες Δράμας-Κένταυρος

Ιωνικός Ιωνίας-Μαντουλίδης

Μ. Αλέξανδρος-Ευρώπη 87

Ορφέας Ν. Σκοπού-Απόλλων Καλ.

11η Αγωνιστική (22/01/12)

Κομοτηνή-Αργοναύτης

Ελευθερούπολη-Ορφέας Ν. Σκοπού

Κένταυρος-Δόξα Πεύκων

Μαντουλίδης-Τιτάνες Δράμας

Ευρώπη 87-Ιωνικός Ιωνίας

Απόλλων Καλ.-Μ. Αλέξανδρος

12η Αγωνιστική (29/01/12)

Ελευθερούπολη-Κομοτηνή

Κένταυρος-Αργοναύτης

Μαντουλίδης-Δόξα Πεύκων

Ευρώπη 87-Τιτάνες Δράμας

Απόλλων Καλ.-Ιωνικός Ιωνίας

Ορφέας Ν. Σκοπού-Μ. Αλέξανδρος

13η Αγωνιστική (05/02/12)

Κομοτηνή-Κένταυρος

Αργοναύτης-Μαντουλίδης

Δόξα Πεύκων-Ευρώπη 87

Τιτάνες Δράμας-Απόλλων Καλ.

Ιωνικός Ιωνίας-Ορφέας Ν. Σκοπού

Μ. Αλέξανδρος-Ελευθερούπολη

14η Αγωνιστική (12/02/12)

Μαντουλίδης-Κομοτηνή

Ευρώπη 87-Αργοναύτης

Απόλλων Καλ.-Δόξα Πεύκων

Ορφέας Ν. Σκοπού-Τιτάνες Δράμας

Μ. Αλέξανδρος-Ιωνικός Ιωνίας

Κένταυρος-Ελευθερούπολη

15η Αγωνιστική (19/02/12)

Κομοτηνή-Ευρώπη 87

Αργοναύτης-Απόλλων Καλ.

Δόξα Πεύκων-Ορφέας Ν. Σκοπού

Τιτάνες Δράμας-Μ. Αλέξανδρος

Ελευθερούπολη-Ιωνικός Ιωνίας

Κένταυρος-Μαντουλίδης

16η Αγωνιστική (04/03/12)

Απόλλων Καλ.-Κομοτηνή

Ορφέας Ν. Σκοπού-Αργοναύτης

Μ. Αλέξανδρος-Δόξα Πεύκων

Ιωνικός Ιωνίας-Τιτάνες Δράμας

Μαντουλίδης-Ελευθερούπολη

Ευρώπη 87-Κένταυρος

17η Αγωνιστική (18/03/12)

Κομοτηνή-Ορφέας Ν. Σκοπού

Αργοναύτης-Μ. Αλέξανδρος

Δόξα Πεύκων-Ιωνικός Ιωνίας

Ελευθερούπολη-Τιτάνες Δράμας

Κένταυρος-Απόλλων Καλ.

Μαντουλίδης-Ευρώπη 87

18η Αγωνιστική (01/04/12)

Μ. Αλέξανδρος-Κομοτηνή

Ιωνικός Ιωνίας-Αργοναύτης

Τιτάνες Δράμας-Δόξα Πεύκων

Ευρώπη 87-Ελευθερούπολη

Ορφέας Ν. Σκοπού-Κένταυρος

Απόλλων Καλ.-Μαντουλίδης

19η Αγωνιστική (08/04/12)

Κομοτηνή-Ιωνικός Ιωνίας

Αργοναύτης-Τιτάνες Δράμας

Ελευθερούπολη-Δόξα Πεύκων

Κένταυρος-Μ. Αλέξανδρος

Μαντουλίδης-Ορφέας Ν. Σκοπού

Ευρώπη 87-Απόλλων Καλ.

20ή Αγωνιστική (22/04/12)

Τιτάνες Δράμας-Κομοτηνή

Δόξα Πεύκων-Αργοναύτης

Απόλλων Καλ.-Ελευθερούπολη

Ιωνικός Ιωνίας-Κένταυρος

Μ. Αλέξανδρος-Μαντουλίδης

Ορφέας Ν. Σκοπού-Ευρώπη 87

21η Αγωνιστική (29/04/12)

Κομοτηνή-Δόξα Πεύκων

Ελευθερούπολη-Αργοναύτης

Κένταυρος-Τιτάνες Δράμας

Μαντουλίδης-Ιωνικός Ιωνίας

Ευρώπη 87-Μ. Αλέξανδρος

Απόλλων Καλ.-Ορφέας Ν. Σκοπού

22η Αγωνιστική (06/05/12)

Αργοναύτης-Κομοτηνή

Ορφέας Ν. Σκοπού-Ελευθερούπολη

Δόξα Πεύκων-Κένταυρος

Τιτάνες Δράμας-Μαντουλίδης

Ιωνικός Ιωνίας-Ευρώπη 87

Μ. Αλέξανδρος-Απόλλων Καλ.

Live Chat ΑΕΛ-ΑΕΚ 0-0
Live Chat ΑΕΛ-ΑΕΚ 0-0
Την «σκότωσαν» οι «Άγιοι», νίκη με Αζάρ για Τσέλσι
Την «σκότωσαν» οι «Άγιοι», νίκη με Αζάρ για Τσέλσι
Τζόκερ: Οι αριθμοί και τα συστήματα για να κερδίσετε στην αποψινή κλήρωση
Τζόκερ: Οι αριθμοί και τα συστήματα για να κερδίσετε στην αποψινή κλήρωση
«Έπεσε» στην Καλαμαριά ο Απόλλωνας Λάρισας!
Football League: Τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies