Η κλήρωση του Α’ Ομίλου Βορρά
SHARE

Η κλήρωση του Α’ Ομίλου Βορρά

Οι 12 ομάδες που παίρνουν μέρος στον Α’ Όμιλο Βορρά της Γ’ Εθνικής έμαθαν σήμερα (26/08) το πρόγραμμα των αγώνων τους στο νέο πρωτάθλημα.

Το εναρκτήριο «τζάμπολ» θα γίνει την Κυριακή 23/10 και μετά τη διεξαγωγή 22 αγωνιστικών θα μάθουμε στις 06/05 το νέο πρωταθλητή. Η κλήρωση της ΕΟΚ, στο ΕΓ Μίκρας, καθόρισε τη σειρά των αναμετρήσεων ως εξής:

1η Αγωνιστική (23/10/11)

Μεταμόρφωση Βόλου-Αιγινιακός

Άργος Ορεστικού-Αστέρας Λάρισας

Αμπελώνας-Φίλιππος Βέροιας

Αλεξάνδρεια-Διόσκουροι Κοζάνης

Φοίνικας Λάρισας-Ανατόλια

Ηρακλής Κοζάνης-ΓΣ Βόλου

2η Αγωνιστική (30/10/11)

Αστέρας Λάρισας-Μεταμόρφωση Βόλου

Φίλιππος Βέροιας-Άργος Ορεστικού

Διόσκουροι Κοζάνης-Αμπελώνας

Ανατόλια-Αλεξάνδρεια

ΓΣ Βόλου-Φοίνικας Λάρισας

Αιγινιακός-Ηρακλής Κοζάνης

3η Αγωνιστική (06/11/11)

Μεταμόρφωση Βόλου-Φίλιππος Βέροιας

Άργος Ορεστικού-Διόσκουροι Κοζάνης

Αμπελώνας-Ανατόλια

Αλεξάνδρεια-ΓΣ Βόλου

Φοίνικας Λάρισας-Ηρακλής Κοζάνης

Αιγινιακός-Αστέρας Λάρισας

4η Αγωνιστική (13/11/11)

Διόσκουροι Κοζάνης-Μεταμόρφωση Βόλου

Ανατόλια-Άργος Ορεστικού

ΓΣ Βόλου-Αμπελώνας

Ηρακλής Κοζάνης-Αλεξάνδρεια

Φοίνικας Λάρισας-Αιγινιακός

Φίλιππος Βέροιας-Αστέρας Λάρισας

5η Αγωνιστική (27/11/11)

Μεταμόρφωση Βόλου-Ανατόλια

Άργος Ορεστικού-ΓΣ Βόλου

Αμπελώνας-Ηρακλής Κοζάνης

Αλεξάνδρεια-Φοίνικας Λάρισας

Αιγινιακός-Φίλιππος Βέροιας

Αστέρας Λάρισας-Διόσκουροι Κοζάνης

6η Αγωνιστική (04/12/11)

ΓΣ Βόλου-Μεταμόρφωση Βόλου

Ηρακλής Κοζάνης-Άργος Ορεστικού

Φοίνικας Λάρισας-Αμπελώνας

Αλεξάνδρεια-Αιγινιακός

Ανατόλια-Αστέρας Λάρισας

Διόσκουροι Κοζάνης-Φίλιππος Βέροιας

7η Αγωνιστική (11/12/11)

Μεταμόρφωση Βόλου-Ηρακλής Κοζάνης

Άργος Ορεστικού-Φοίνικας Λάρισας

Αμπελώνας-Αλεξάνδρεια

Αιγινιακός-Διόσκουροι Κοζάνης

Αστέρας Λάρισας-ΓΣ Βόλου

Φίλιππος Βέροιας-Ανατόλια

8η Αγωνιστική (18/12/11)

Φοίνικας Λάρισας-Μεταμόρφωση Βόλου

Αλεξάνδρεια-Άργος Ορεστικού

Αμπελώνας-Αιγινιακός

Ηρακλής Κοζάνης-Αστέρας Λάρισας

ΓΣ Βόλου-Φίλιππος Βέροιας

Ανατόλια-Διόσκουροι Κοζάνης

9η Αγωνιστική (08/01/12)

Μεταμόρφωση Βόλου-Αλεξάνδρεια

Άργος Ορεστικού-Αμπελώνας

Αιγινιακός-Ανατόλια

Αστέρας Λάρισας-Φοίνικας Λάρισας

Φίλιππος Βέροιας-Ηρακλής Κοζάνης

Διόσκουροι Κοζάνης-ΓΣ Βόλου

10η Αγωνιστική (15/01/12)

Αμπελώνας-Μεταμόρφωση Βόλου

Άργος Ορεστικού-Αιγινιακός

Αλεξάνδρεια-Αστέρας Λάρισας

Φοίνικας Λάρισας-Φίλιππος Βέροιας

Ηρακλής Κοζάνης-Διόσκουροι Κοζάνης

ΓΣ Βόλου-Ανατόλια

11η Αγωνιστική (22/01/12)

Μεταμόρφωση Βόλου-Άργος Ορεστικού

Αιγινιακός-ΓΣ Βόλου

Αστέρας Λάρισας-Αμπελώνας

Φίλιππος Βέροιας-Αλεξάνδρεια

Διόσκουροι Κοζάνης-Φοίνικας Λάρισας

Ανατόλια-Ηρακλής Κοζάνης

12η Αγωνιστική (29/01/12)

Αιγινιακός-Μεταμόρφωση Βόλου

Αστέρας Λάρισας-Άργος Ορεστικού

Φίλιππος Βέροιας-Αμπελώνας

Διόσκουροι Κοζάνης-Αλεξάνδρεια

Ανατόλια-Φοίνικας Λάρισας

ΓΣ Βόλου-Ηρακλής Κοζάνης

13η Αγωνιστική (05/02/12)

Μεταμόρφωση Βόλου-Αστέρας Λάρισας

Άργος Ορεστικού-Φίλιππος Βέροιας

Αμπελώνας-Διόσκουροι Κοζάνης

Αλεξάνδρεια-Ανατόλια

Φοίνικας Λάρισας-ΓΣ Βόλου

Ηρακλής Κοζάνης-Αιγινιακός

14η Αγωνιστική (12/02/12)

Φίλιππος Βέροιας-Μεταμόρφωση Βόλου

Διόσκουροι Κοζάνης-Άργος Ορεστικού

Ανατόλια-Αμπελώνας

ΓΣ Βόλου-Αλεξάνδρεια

Ηρακλής Κοζάνης-Φοίνικας Λάρισας

Αστέρας Λάρισας-Αιγινιακός

15η Αγωνιστική (19/02/12)

Μεταμόρφωση Βόλου-Διόσκουροι Κοζάνης

Άργος Ορεστικού-Ανατόλια

Αμπελώνας-ΓΣ Βόλου

Αλεξάνδρεια-Ηρακλής Κοζάνης

Αιγινιακός-Φοίνικας Λάρισας

Αστέρας Λάρισας-Φίλιππος Βέροιας

16η Αγωνιστική (04/03/12)

Ανατόλια-Μεταμόρφωση Βόλου

ΓΣ Βόλου-Άργος Ορεστικού

Ηρακλής Κοζάνης-Αμπελώνας

Φοίνικας Λάρισας-Αλεξάνδρεια

Φίλιππος Βέροιας-Αιγινιακός

Διόσκουροι Κοζάνης-Αστέρας Λάρισας

17η Αγωνιστική (18/03/12)

Μεταμόρφωση Βόλου-ΓΣ Βόλου

Άργος Ορεστικού-Ηρακλής Κοζάνης

Αμπελώνας-Φοίνικας Λάρισας

Αιγινιακός-Αλεξάνδρεια

Αστέρας Λάρισας-Ανατόλια

Φίλιππος Βέροιας-Διόσκουροι Κοζάνης

18η Αγωνιστική (01/04/12)

Ηρακλής Κοζάνης-Μεταμόρφωση Βόλου

Φοίνικας Λάρισας-Άργος Ορεστικού

Αλεξάνδρεια-Αμπελώνας

Διόσκουροι Κοζάνης-Αιγινιακός

ΓΣ Βόλου-Αστέρας Λάρισας

Ανατόλια-Φίλιππος Βέροιας

19η Αγωνιστική (08/04/12)

Μεταμόρφωση Βόλου-Φοίνικας Λάρισας

Άργος Ορεστικού-Αλεξάνδρεια

Αιγινιακός-Αμπελώνας

Αστέρας Λάρισας-Ηρακλής Κοζάνης

Φίλιππος Βέροιας-ΓΣ Βόλου

Διόσκουροι Κοζάνης-Ανατόλια

20ή Αγωνιστική (22/04/12)

Αλεξάνδρεια-Μεταμόρφωση Βόλου

Αμπελώνας-Άργος Ορεστικού

Ανατόλια-Αιγινιακός

Φοίνικας Λάρισας-Αστέρας Λάρισας

Ηρακλής Κοζάνης-Φίλιππος Βέροιας

ΓΣ Βόλου-Διόσκουροι Κοζάνης

21η Αγωνιστική (29/04/12)

Μεταμόρφωση Βόλου-Αμπελώνας

Αιγινιακός-Άργος Ορεστικού

Αστέρας Λάρισας-Αλεξάνδρεια

Φίλιππος Βέροιας-Φοίνικας Λάρισας

Διόσκουροι Κοζάνης-Ηρακλής Κοζάνης

Ανατόλια-ΓΣ Βόλου

22η Αγωνιστική (06/05/12)

Άργος Ορεστικού-Μεταμόρφωση Βόλου

ΓΣ Βόλου-Αιγινιακός

Αμπελώνας-Αστέρας Λάρισας

Αλεξάνδρεια-Φίλιππος Βέροιας

Φοίνικας Λάρισας-Διόσκουροι Κοζάνης

Ηρακλής Κοζάνης-Ανατόλια

Η βόμβα της ημέρας
Η βόμβα της ημέρας
ΠΑΟΚ-ΜΠΑΤΕ: Αυτός σφυρίζει στην Τούμπα
ΠΑΟΚ-ΜΠΑΤΕ: Αυτός σφυρίζει στην Τούμπα
Ζουρνατσίδης: «Με σοβαρότητα να επιστρέψουμε σε τελικό»
Ζουρνατσίδης: «Με σοβαρότητα να επιστρέψουμε σε τελικό»
Ο Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ στην εβδομάδα «One Team» της Euroleague (video)
Ο Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ στην εβδομάδα «One Team» της Euroleague (video)


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies