Γιάννης Αντετοκούνμπο: «Έκλεψε» καρδιές ο γιός του στο παρκέ - Αποθέωση στο ζέσταμα (video)
Twitter / NBA

Γιάννης Αντεοτκούνμπο: Τις εντυπώσεις… έκλεψε ο μικρός γιός του Έλληνα σούπερ σταρ κατά τη διάρκεια του ζεστάματος στον αγώνα με τους Πέισερς.

Το 2024 δεν ξεκίνησε ιδανικά για τους Μιλγουόκι Μπακς, καθώς παρά το triple double του Γιάννη Αντετοκούνμπο, οι Πέισερς επικράτησαν 122-113 και υποχρέωσαν τα «Ελάφια» στην τρίτη τους ήττα από την ομάδα του Ντιτρόιτ και πρώτη εντός έδρας έπειτα από 15 ματς.

Ωστόσο, πριν το τζάμπολ, τις εντυπώσεις στο παρκέ του «Fiserv Forum» έκλεψε ο γιός του «Greek Freak». Ο μικρός εμφανίστηκε με φανέλα με τον αριθμό 34 του πατέρα του και ξεκίνησε τις ντρίπλες, με αποτέλεσμα να γνωρίσει την αποθέωση από τον κόσμο.