ΠΑΟΚ-Άρης: Η παρακάμερα της επικράτηση των «ασπρόμαυρων» στο ντέρμπι της Θεσσαλονίκης (video)

ΠΑΟΚ-Άρης:  Τα backstage του «περίπατου» της ομάδας του Λυκογιάννη παρουσίασε σε ένα θεαματικό βίντεο η «ασπρόμαυρη» ΚΑΕ

Ο ΠΑΟΚ μετέτρεψε σε παράσταση για έναν ρόλο το ματς με τον Άρη επικρατώντας 96-64 εντός έδρας για την Basket League.

Τον πάγκο του ντέρμπι, τους πανηγυρισμούς στο τέλος, αλλά και το τελευταίο χειροκρότημα των «ασπρόμαυρων» για την όμορφη ατμόσφαιρα στο Ιβανώφειο κατέγραψε ο φακός του «Δικεφάλου» σε ένα πολύ εντυπωσιακό βίντεο.

Δείτε το βίντεο της «ασπρόμαυρης» ΚΑΕ:

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

ΠΑΟΚ-Άρης 96-64: «Περίπατος» και αφεντικό της πόλης (videos+photos)

Basket League: Ο «περίπατος» του ΠΑΟΚ και οι νίκες Ηρακλή και Προμηθέα - Η βαθμολογία

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα