ΟΦΗ-Ολυμπιακός 0-2: Η απόδραση από την Κρήτη (photos+video)

Δείτε πως ο Ολυμπιακός επικράτησε 2-0 του ΟΦΗ στην Κρήτη με γκολ των Χασάν και Μασούρα.

Με γκολ των Αχμέντ Χασάν και Γιώργου Μασούρα στο δεύτερο ημίχρονο, ο Ολυμπιακός «δράπετευσε» από το «Θεόδωρος Βαρδινογιάννης», κερδίζοντας 2-0 τον ΟΦΗ στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής της Super League. Από ένα δοκάρι είχαν οι δυο ομάδες στο πρώτο ημίχρονο. Μέσω Video Assistant Referee ακυρώθηκε πέναλτι υπέρ των γηπεδούχων και γκολ των φιλοξενούμενων που «έπιασαν» τον Άρη στην κορυφή της βαθμολογίας.

Ενοικιάστηκε το κατάστημα στο σημείο δολοφονίας του Άλκη: «Νιώθουμε θλίψη που αποσύρουμε το μνημείο»
Κριστιάνο Ρονάλντο: Ο λόγος που κοιμάται 5 με 6 φορές τη μέρα
EuroLeague: Ανακοίνωση για τις δηλώσεις του Εργκίν Αταμάν περί διαιτησίας
Super League: Ο Γερμανός Σρέντερ ορίστηκε στο ΠΑΟΚ - ΑΕΚ | Οι διαιτητές της αγωνιστικής