Αστέρας Μ. - Διαγόρας Βρ. 0-2

Μεγάλο διπλό για τον Διαγόρα Βραχνέικων στην έδρα του Αστέρα Μαχαιράδου με 2-0. Τα γκολ για τους φιλοξενούμενους οι Κωστής και Μικελάτος.

Γρήγορο γκολ για τον Διαγόρα στο 7ο λεπτό της αναμέτρησης, όταν ο Αρβανίτης έκανε τη συρτή πάσα και ο Κωστής με προβολή από κοντά, σημείωσε το 0-1. Το δεύτερο γκολ για τους φιλοξενούμενους ήρθε στο 87ο λεπτό του αγώνα, όταν ο Μικελάτος έφυγε στην αντεπίθεση και με σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής και κλείδωσε τον αγώνα.

Με αυτή τη νίκη η ομάδα του Διαγόρα βρίσκεται στη 8η θέση του βαθμολογικού πίνακα του 6ου ομίλου της Δ΄ Εθνικής.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Γιαννόπουλος από την Αρκαδία

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ: Ρίκος, Αντίοχος Χ., Προκόπης, Βυθούλκας, Καλαμαράς, Πήλικας (46΄ Μεμάι), Τζιαφέρης (67΄ Τσάνης), Νικολόπουλος (53΄ λ.τρ. Ραυτόπουλος), Πάστρας, Ματαράγκας, Κακολύρης

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ: Θωμάς, Ντινόπουλος, Γάτσος, Αθανασίου, Μπενέτος (85΄ Ζυμέρος), Αρβανίτης, Ζέλιος (66΄ Τασιούλας), Μηλάτος, Σαραμαντάς, Μικελάτος, Κωστής (90΄ Αλεξανδρόπουλος)