Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Ρόμα: Ισοφάριση απ’ την άσπρη βούλα! (Video)

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Ρόμα: Χέρι Πογκμπά, πέναλτι ο Πελεγκρίνι και 1-1 για τη Ρόμα!

Άμεση απάντηση της Ρόμα στο γκολ της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ! Οι «τζιαλορόσι» βγήκαν στην αντεπίθεση στο 13ο λεπτό, η μπάλα έφτασε δεξιά στον Κάρσντορπ ο οποίος πέφτοντας προσπάθησε να κάνει τη σέντρα.

Στην προσπάθεια αυτή, η μπάλα βρήκε στο χέρι του επίσης πεσμένου Πογκμπά. Ο διαιτητής μετά κι από εξέταση της φάσης, υπέδειξε το πέναλτι! Ο Πελεγκρίνι ανέλαβε την εκτέλεσή του στο 15ο λεπτό και έκανε το 1-1 νικώντας τον Ντε Χέα δίνοντας νέο σασπένς στο ματς!

Δείτε το πέναλτι-γκολ της Ρόμα:

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ: Δείπνο συσπείρωσης από τον Λουτσέσκου πριν το μεγάλο ντέρμπι τίτλου
NBA: Πάσχει από παράλυση Bell ο Τζοέλ Εμπίντ
Αποχαιρετιστήριο Eurojackpot πάρτι στη Μαρίνα Σάττι
Λευτέρης Πετρούνιας: Ραντεβού με την Ιστορία για τον «άρχοντα των κρίκων» - Ώρα τελικού στο Ρίμινι