ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα στους 3 ομίλους της Α' κατηγορίας
SHARE

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα στους 3 ομίλους της Α' κατηγορίας

Διαβάστε τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (20-21/10) και τη βαθμολογία για κάθε έναν από τους τρεις ομίλους της Α' κατηγορίας της ΕΠΣ Κυκλάδων.

Αναλυτικά:

Α\' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 20/10/12 13:00 ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑ Σ. 2-0
2. Α.Ο. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 21/10/12 12:45 ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Ε., ΠΑΓΩΝΗΣ Α. 1-1
3. Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/10/12 16:30 ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑ Σ. 2-5
Α\' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο 20/10/12 16:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν. 1-3
5. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 21/10/12 15:30 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΛΛΗ Δ. 1-2
6. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Κυριακή 21/10/12 16:45 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΠΑΓΩΝΗΣ Α. 1-2
7. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ Δευτέρα 22/10/12 16:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι. 2-1
Α\' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 21/10/12 10:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. 5-0
9. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 21/10/12 10:30 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., VAN AAKEN Φ. 2-2
10. ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 21/10/12 12:45 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. 1-2
11. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 21/10/12 15:15 ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ.

Η βαθμολογια:

Α' όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 9 3 3 0 0 10 3
2. Α.Ο. ΣΥΡΟΥ 6 2 2 0 0 16 1
3. Α.Ο. ΤΗΝΟΥ 4 2 1 1 0 5 1
4. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 3 3 1 0 2 2 7
5. Α.Ε. ΣΤΕΝΗΣ 3 3 1 0 2 8 9
6. Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ 0 3 0 0 3 3 21
7. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΡΟΥ -1 2 0 1 1 2 4

Β' όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 9 3 3 0 0 12 1
2. ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΥΡΟΥ 9 3 3 0 0 10 1
3. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ 7 3 2 1 0 5 3
4. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ 6 3 2 0 1 7 4
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ 1 3 1 0 2 3 8
6. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ 1 3 0 1 2 2 7
7. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ 0 3 0 0 3 2 9
8. Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ 0 3 0 0 3 2 10

Γ' όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ 6 2 2 0 0 9 2
2. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ 4 2 1 1 0 8 2
3. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 4 2 1 1 0 10 2
4. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ 3 2 1 0 1 2 9
5. ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ 3 2 1 0 1 5 5
6. ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ 0 1 0 0 1 0 6
7. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ -2 1 0 0 1 2 4
8. Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ -7 2 0 0 2 3 9

Έξω φρενών η Τραϊάνα Ανανία: «Δεν θα έσκιζα το βρακί μου για κάποιον που κλωτσάει μια μπάλα»
Έξω φρενών η Τραϊάνα Ανανία: «Δεν θα έσκιζα το βρακί μου για κάποιον που κλωτσάει μια μπάλα»
Αποκαλύψεις από Αραούχο: Αυτά είπε για ΑΕΚ και.... Ολυμπιακό! (photos, video)
Αποκαλύψεις από Αραούχο: Αυτά είπε για ΑΕΚ και.... Ολυμπιακό! (photos, video)
Μπέρδεψαν τον Σέλουκ με… φίλο του Νταμπίζα!
Μπέρδεψαν τον Σέλουκ με… φίλο του Νταμπίζα!
The Voice: Δείτε ποιοι πέρασαν στον τελικό
The Voice: Δείτε ποιοι πέρασαν στον τελικό


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies