Ολυμπιακός Αγ. Στεφ. – Δόξα Κορ. 1-3

Αμφίρροπος ήταν ο αγώνας ανάμεσα στον Ολυμπιακό Αγίου Στεφάνου και τη Δόξα Κορωπίου, στον οποίο οι φιλοξενούμενοι επικράτησαν με σκορ 3-1.

Στο πρώτο ημίχρονο η Δόξα είχε την υπεροχή, σε αντίθεση με το δεύτερο 45λεπτο, στο οποίο οι γηπεδούχοι είχαν την πρωτοβουλία ων κινήσεων, αποδίδοντας πολύ καλό ποδόσφαιρο.
Το σκορ άνοιξαν οι φιλοξενούμενοι  στο 6΄, με γκολ του Σπηλιόπουλου (0-1). Στο 37΄ο Παπαδόπουλος, πέτυχε το 0-2. Ο Μαμάκος στο 60΄, μείωσε σε 1-2. Το τελικό 1-3 διαμόρφωσε ο Καστρινάκης, το οποίο οι γηπεδούχοι υποστηρίζουν ότι σημειώθηκε από θέση οφσάιντ. Τα δοκάρια σημάδεψαν οι Παπαδόπουλος (30΄) και Ζερμπίνης (71΄, 79΄).
Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Αντωνίου.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: Δρίβας, Τσουρής, Κολότας (82΄Ντίξαν), Μπερμπάντης, Ακριτίδης, Χουζούρης, Ράλλης (78΄Νικολάου), Ρομάριο, Τσάνης (46΄Παπατζήμας), Ζερμπίνης, Μαμάκος.

ΔΟΞΑ: Παπαθεοδώρου, Τσετεβρίκοβ, Φουστέρης, Θεοχάρης, Σωτηριάδης, Σπηλιόπουλος, Καστρινάκης, Πετράκης, Κωστάζος, Γαλάνης, Παπαδόπουλος.